Keystone logo
Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine

Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine

Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine

Úvod

Cítíme se velmi poctěni, že máme váš zájem poznat internetovou školu International Education College, Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine .

Jako jedna z prvních čtyř vysokých škol TCM po celé Číně je Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine zaměřena na výzkum, specializaci a otevřenost. V současné době zde studuje přibližně 10 000 studentů, z toho asi 1 200 dlouhodobých zahraničních studentů z více než 40 zemí na International Education College. Navíc téměř 1 000 zahraničních studentů přijde na krátkodobé studium nebo klinickou stáž. The College nabízí tlumočníky hovořící anglicky, francouzsky, japonsky a korejsky.

Máte řadu důvodů, proč jste se k nám připojili. Za prvé, čínská medicína má kořeny v čínské moudrosti a může prospívat lidskému zdraví. Zadruhé, máme bohaté zkušenosti s mezinárodním vzděláváním a zajištěním kvality certifikovaným ISO. Za třetí, máme vysoce kvalifikovaný pedagogický sbor, včetně významných profesorů v Šanghaji a celé Číně, významných lékařů TCM a vynikajících učitelů. Začtvrté, nabízíme řadu kurzů včetně kurzů národní kvality, kurzů kvality v Šanghaji, soubor přednášek pro třídy vytvořených ve vysoce kvalitních videích, čtení klasik TCM a kurzy hluboké čínské kultury. V neposlední řadě má univerzita špičkové terciární nemocnice pro klinickou praxi. Akademická nadace, výukové zdroje a efektivní řízení mohou uspokojit vaši poptávku po studiu TCM a pomoci vyřešit problémy nebo problémy ve vašem životě a studiu.

Věříme, že naše vzdělávací služba přispěje k internacionalizaci TCM a splní váš sen.

Těšíme se, až se s vámi podělíme o naši inspiraci. Jsme připraveni vás přivítat!

Místa

  • Pudong

    Dong Yuan Lu, , Pudong

    Otázky