Keystone logo
Semmelweis University Ošetřovatelství BSc
Semmelweis University

Ošetřovatelství BSc

Budapest, Maďarsko

8 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

10 Aug 2024

Sep 2024

EUR 3 700 / per semester

Na kampusu

Úvod

192458_3.rs12295_ka-20120919-IMG_5361-scr.jpg

Přijďte se k nám připojit, pokud máte zájem o pohostinskou léčbu a rehabilitaci v několika segmentech zdravotnických služeb a sociální péče!

Sestry s titulem B.Sc. jsou odpovědné za provádění léčebně-ošetřovatelských činností předepsaných lékařem a pomáhají pacientovi a lékaři provádět určitá vyšetření. Absolventi jsou schopni zajistit zdravotní péči pro každou věkovou skupinu od předčasně narozených dětí až po starší pacienty, prozkoumat speciální potřeby pacienta a pečované osoby, připravit ošetřovatelské diagnózy a plnit úkoly profesionálně na základě priorit, podílet se na plánování, rozvoji a realizaci zdravotní péče a sociálních služeb.

Absolventi ošetřovatelského bakalářského studia mohou pokračovat ve studiu na úrovni MSc. Sestry na magisterském stupni charakterizují zdravotní stav obyvatelstva, formulují problémy, priority a cíle v oblasti veřejného zdraví. Provádí výzkum a analýzu odborné literatury, interpretují výsledky moderních statistických metod, plní úkoly organizace a řízení související s ošetřovatelským procesem.

Proč Semmelweis?

Semmelweis University je přední vysokoškolská instituce v medicíně a zdravotnických vědách v Maďarsku a ve středoevropském regionu. Univerzita je nejlépe hodnocenou maďarskou institucí vysokoškolského vzdělávání a mezi 250 nejlepších univerzit celkově v žebříčku 2023 Times Higher Education World University Rankings. Areály se nacházejí v Budapešti, hlavním městě Maďarska.

  • Vzdělávání světové úrovně a 250 let tradice
  • Celosvětové uznání titulů
  • Prakticky orientované vzdělávání v malých skupinách
  • Živý studentský život v Budapešti
  • Vzdělávání plně v angličtině
  • Celosvětové uznání titulů
  • Stipendium Hungaricum Stipendium

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky