Keystone logo
Samuel Merritt University

Samuel Merritt University

Samuel Merritt University

Úvod

Díky silným akademickým pracovníkům, vynikajícím schopnostem, nejmodernějším zařízením a hlubokému závazku vůči komunitě má Samuel Merritt University bohatou tradici ve vzdělávání kvalifikovaných a soucitných zdravotníků.

Transformace zkušeností péče

Samuel Merritt University je nedílnou součástí péče o pacienty v severní Kalifornii. Jsme jedním z největších pedagogů registrovaných zdravotních sester v Kalifornii. Mnoho fyzických a pracovních terapeutů, lékařských asistentů a podiatrických lékařů, kteří poskytují péči v regionu, jsou absolventy našich programů. SMU je přidruženo k Sutter Health, neziskové síti poskytující komplexní zdravotní péči ve více než 100 severokalifornských komunitách.

Na Samuel Merritt University dostávají studenti osobní výuku a na začátku svých programů získávají praktické klinické zkušenosti. Včasná klinická expozice je podle našeho názoru klíčem k proškolení studentů v oblasti technických dovedností a zdravého uvažování potřebných k poskytování péče a jejich přípravě na transformaci zkušeností s péčí v různých komunitách.

Místa

  • Oakland

    Telegraph Avenue,3100, 94609, Oakland

    Otázky