Keystone logo
© Domus Academy
Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences

Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences

Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences

Úvod

UniCamillus je Mezinárodní lékařská univerzita v Římě s vyšším procentem zahraničních studentů

Univerzita je specificky zaměřena na mladé lidi z celého světa.

UniCamillus vítá studenty z celého světa a školí je, aby se stali lékaři nebo zdravotníky všestrannými a zaměřili se také na nemoci znevýhodněných zemí.

Z tohoto důvodu je univerzita určena zejména studentům z EU a mimo EU, kteří projevují humanitární, vědecký a profesní zájem o zdravotní problémy postihující zejména rozvojové země.

Absolventi UniCamillus budou mít vždy na paměti humanitární hodnoty získané během studia, zejména důstojnost pacienta, který je považován za člověka s vlastní citlivostí. Univerzita je sekulární a vítá studenty všech vyznání.

Poslání univerzity je inspirováno Camillusem De Lellisem: na konci 16. století významně přispěl k definování kritérií a organizace efektivního zdravotnického systému vypracováním a implementací prvního moderního postupu nemocniční péče, stanovením základních principů respekt a důstojnost pacienta.

naše filozofie

Univerzita výhradně věnovaná zdraví a lékařským vědám

Vydané kvalifikace

Kvalifikace vydané UniCamillus jsou platné v celé EU

Klíč úspěchu

Univerzita je již uvedena ve Světovém adresáři lékařských škol

Vlastnosti kampusu

Zdravotnická zařízení pro stáže

UniCamillus si po dohodě s Regione Lazio vybral ASL Roma 6 jako referenční nemocnici pro stáže studentů, která zahrnuje vhodná nemocniční zařízení pro realizaci integrace mezi asistencí, výukou a výzkumem, včetně Ospedale dei Castelli. Po aktualizaci Memoranda o porozumění s Regione Lazio zveřejněného v BUR n.104 suppl.2 ze dne 27. prosince 2019 byly přidány nemocnice San Giovanni Addolorata, San Camillo-Forlanini, Sant'Eugenio, Pertini a CTO Hospitals. mimořádná školicí síť pro praktická cvičení, kterou má univerzita k dispozici.

    Místa

    • Rome

      Via di Sant'Alessandro,8, 00131, Rome

      Otázky