Keystone logo
Roseman University of Health Sciences

Roseman University of Health Sciences

Roseman University of Health Sciences

Úvod

Roseman University of Health Sciences je nezisková soukromá instituce vysokoškolského vzdělávání pro příští generaci vysokoškolských a postgraduálních zdravotnických pracovníků, kteří slouží, spolupracují a nastavují nové standardy ve svých komunitách a profesích.

Univerzita má kampusy v Henderson a Summerlin (Las Vegas), Nevadě a Jižním Jordánsku v Utahu a skládá se z College of Dental Medicine, která nabízí rezidenční vzdělávání v ortodoncii a Dentofacial Orthopedics / MBA, rezidenční pobyt ve všeobecném zubním lékařství, a doktor zubního lékařství; Farmaceutická vysoká škola, která nabízí doktora farmacie a dalšího profesního vzdělávání; College of Nursing, nabízející Bachelor of Science in Nursing, Accelerated Bachelor of Science in Nursing and Master of Science in Nursing / Family Nurse Practitioner; a program MBA zaměřený na zdravotnictví.

Roseman University of Health Sciences také nabídne doktora medicíny prostřednictvím své College of Medicine, jakmile bude akreditována. Více než 6500 absolventů Rosemanu se stará o pacienty, provádí výzkum a angažuje se v oblasti veřejného zdraví a politiky v Nevadě v Utahu a po celé zemi. Severozápadní komise regionálně akredituje Rosemanovu univerzitu na vysokých školách a univerzitách.

Roseman University of Health Sciences podporuje zdraví a wellness komunit, kterým sloužíme, vzděláváním současných i budoucích generací zdravotnických pracovníků, prováděním výzkumu a poskytováním péče o pacienty. Aktivně usilujeme o partnerství a přidružení v souladu s naším posláním a pracujeme na vytvoření prostředí, které podporuje interní i externí spolupráci za účelem dosažení optimálních výsledků a zavazuje se k odpovědnému fiskálnímu managementu ve všech snahách.

Místa

 • South Jordan

  South River Front Parkway,10920, 84095, South Jordan

  • Henderson

   Sunset Way,11, 89014, Henderson

   • Las Vegas

    Discovery Drive,10530, 89135, Las Vegas

    Otázky