Keystone logo
RCSI Bahrain/Medical University Of Bahrain

RCSI Bahrain/Medical University Of Bahrain

RCSI Bahrain/Medical University Of Bahrain

Úvod

Royal College of Surgeons in Ireland - Medical University of Bahrain, nebo Royal College of Surgeons in Ireland Bahrain, je ústavní univerzita Royal College of Surgeons v Irsku, která byla založena v irském Dublinu v roce 1784. Royal College of Surgeons v Irsku Bahrajn je rovněž licencován Radou pro vysokoškolské vzdělávání v Bahrajnském království jako nezávislá soukromá univerzita a stejně jako její protějšek v Dublinu je nezisková zdravotnická instituce zaměřená na vzdělávání a výzkum s cílem podpořit pozitivní změny ve všech oblastech lidské zdraví po celém světě.

S dlouholetou historií vzdělávání bahrajnských studentů byla Royal College of Surgeons v Irsku pozvána k založení vlastního kampusu na ostrově a univerzita v roce 2004 oficiálně otevřela své brány kohortě 28 studentů medicíny. postavený kampus - který zahrnuje řadu učebních prostor, laboratoře, kanceláře, knihovnu, restauraci, specializované středisko podpory studentů a rozsáhlá sportovní a rekreační zařízení - je domovem více než 1300 studentských sborů na lékařských fakultách; Ošetřovatelství a porodní asistence a postgraduální studia a výzkum.

Díky poskytování vysoce kvalitního nadnárodního vzdělávání na třech kontinentech je Royal College of Surgeons v Irsku v Bahrajnu uznávána po celém světě pro produkci absolventů připravených na praxi, kteří mohou soutěžit o mezinárodní místa. Univerzita se také zaměřuje na rozvoj originálního výzkumu a vývoje napříč zdravotnickými a biomedicínskými vědami v souladu s požadavky regionu.

Místa

  • Al Sayh

    Al Sayh, Bahrajn

    Otázky