Keystone logo
Queen's University Belfast MSc Professional Nursing Ošetřovatelství dospělých
Queen's University Belfast

MSc Professional Nursing Ošetřovatelství dospělých

Belfast, Spojené království

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Program MSc Professional Nursing vám umožní absolvovat magisterské studium a budete se moci zaregistrovat u Rady ošetřovatelství a porodní asistence (NMC) jako dospělá sestra. Ošetřovatelství je odměňující, dynamický a vysoce kvalifikovaný profesionál.

Tento kurz vybaví studenty znalostmi, dovednostmi a vlastnostmi, aby mohli poskytovat bezpečnou a efektivní péči zaměřenou na člověka, týmovou a efektivní péči v dnešním rychle se měnícím a dynamickém zdravotnictví.

Naučíte se v naší nejmodernější sadě klinických dovedností a simulací a absolvujete praxi v různých prostředích. Kurz je vyučován odborníky na akutní a chronickou péči, paliativní péči, komunitní ošetřovatelství a duševní zdraví, kteří vás podpoří v tom, abyste se stali pečujícím, soucitným profesionálem, pracujícím v partnerství s lidmi, rodinami a komunitami. Naše zaměření na interdisciplinární vzdělávání v průběhu celého dvouletého kurzu obohatí vaše zkušenosti a pomůže vás připravit na realitu profesionální praxe.

Tento program je plně financován ministerstvem zdravotnictví pro domácí studenty, včetně plných poplatků a stipendia. Studenti tohoto programu nemají nárok žádat o financování od Student Loans Company. Program není dostupný jako program na částečný úvazek.

Pokud jste dříve zahájili nebo dokončili placené místo / stipendium DoH pro předregistrační kurz ošetřovatelství, porodní asistentky nebo AHP v Severním Irsku, nebudete mít nárok na financované místo v tomto programu.

V roce 2022 nejsme schopni nabídnout tento program studentům, kteří nemají nárok na financované místo, které bude zahrnovat GB a zahraniční studenty. Čekáme na potvrzení, zda mají studenti z EU přístup na financované místo.

Hlavní přednosti profesionálního ošetřovatelství pro dospělé

Úspěšní studenti absolvují magisterský titul a budou se moci zaregistrovat u NMC jako dospělé sestry.

Profesionální akreditace

  • Absolventi tohoto programu se budou moci zaregistrovat u NMC jako dospělá sestra. Tento kurz je navržen tak, aby splňoval požadavky NMC Budoucí sestra: standardy odbornosti pro registrované sestry a byl schválen NMC.

Kariérní růst

  • Tento program poskytuje absolventům rychlou cestu k výjimečné kariéře sestry. U mnoha zaměstnavatelů poskytuje magisterské studium sestrám lepší možnosti kariérního postupu.

Zařízení světové třídy

  • Studenti tohoto programu budou využívat naše nové, vysoce specifické simulační centrum, které je první svého druhu v Evropě. Studenti se budou učit v týmech spolu se studenty jiných oborů, včetně medicíny a farmacie, a budou mít přístup k nejnovějším výukovým technologiím.

Studentské zkušenosti

  • Studenti Fakulty ošetřovatelství a porodní asistence v Queen's jsou dobře podporováni prostřednictvím sítě osobních lektorů na univerzitě, stejně jako lektorů Link a supervizorů na umístění.
Jedná se o průlomový program, který vybaví studenty dovednostmi a znalostmi, aby si vytvořili úspěšnou kariéru dospělé sestry. Absolventi tohoto programu budou vybaveni, aby se stali lídry ve svém oboru.

Kariérní možnosti

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

Vybavení

O Škole

Otázky