Keystone logo
Queen's University Belfast MSc Parazitologie a biologie patogenů
Queen's University Belfast

MSc Parazitologie a biologie patogenů

Belfast, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 23 150 *

Na kampusu

* mezinárodní poplatek

Úvod

Magisterský program v parazitologii a biologii patogenů je určen pro studenty, kteří hledají školení v oblasti infekčních nemocí přenášených parazity, které vážně podkopávají: lidské zdraví v rozvojovém světě a tropech; systémy zemědělsko-potravinářské produkce na celém světě (včetně zdraví rostlin a zdraví a dobrých životních podmínek zvířat).

Studenti absolvující kurz rozvinou odborné znalosti přímo použitelné v oblasti zdraví a dobrých životních podmínek lidí, rostlin a zvířat, potravinové bezpečnosti a budoucí udržitelnosti produkce potravin, zejména v rámci systémů živočišné výroby a rostlinné/rostlinné produkce.

Kurz bude veden výhradně výzkumně aktivními a nabídne studentům příležitost získat zkušenosti v mezinárodně konkurenčních laboratořích.

Zájemcům se doporučuje, aby se přihlásili co nejdříve a ideálně nejpozději do 31. července 2022 na kurzy, které začínají koncem září. V případě, že některý program obdrží vysoký počet přihlášek, vyhrazuje si univerzita právo aplikační portál uzavřít. Oznámení v tomto smyslu se objeví na Portálu přímé aplikace na stránce aplikace programu.

Vezměte prosím na vědomí, že může být vyžadována záloha pro zajištění místa na kurzu. Vzhledem k vysoké poptávce nemusí být přihlášky brány v úvahu, pokud kurz dosáhl maximální velikosti třídy a bude zařazen na pořadník.

Parazitologie a biologie patogenů

School of Biological Sciences byla první školou biologických věd ve Spojeném království, která získala prestižní ocenění Athena SWAN Gold; V roce 2016 jsme si toto ocenění opět udrželi.

Kariérní růst

  • Program MSc zahrnuje přístup One Health k těmto infekčním nemocem se silným uznáním souhry mezi zdravím a nemocí na dynamickém rozhraní mezi lidmi, zvířaty a životním prostředím. Kromě vestavěného školení obecných dovedností budou mít studenti příležitost získat školení dovedností specifických pro daný předmět, např techniky molekulární biologie, diagnostika, epidemiologie (choroby lidí, zvířat a rostlin), vývoj léčiv/očkovacích látek, management/kontrola patogenů, interakce hostitel-parazit, imunobiologie, léková rezistence a potenciální dopad změny klimatu na parazity a jejich přenašeče. Přenosný soubor dovedností a znalostní základna získaná z programu vybaví studenty vysoce žádoucí kvalifikací, která je vhodná pro ty, kteří chtějí vykonávat kariéru v oblasti lidského zdraví / infekčních chorob, zdraví zvířat, veterinární medicíny, biologie zvířat / rostlin, farmaceutických věd a potravin. bezpečnostní.

Studentské zkušenosti

  • Kromě vyučovaných prvků kurzu se studenti magisterského studia zapojí do výzkumného projektu pracujícího ve výzkumně aktivních laboratořích (akademických nebo průmyslových) nebo v terénu, např. dopad hlístových infekcí na welfare zvířat, ekonomický dopad parazitů na zemědělství, role vektorů u nově vznikajících chorob, ekologie zoonotických chorob, molekulární základ rezistence na anthelmintika, nové technologie pro objevování léků, patologie infekce, parazitní imunomodulace hostitele.

Kariérní možnosti

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

O Škole

Otázky