Keystone logo
Queen's University of Belfast - Medical Faculty PhD v ošetřovatelství a porodní asistenci
Queen's University of Belfast - Medical Faculty

PhD v ošetřovatelství a porodní asistenci

Belfast, Spojené království

3 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Od zdraví matek a dětí po chronickou nemoc a paliativní péči náš výzkum mění a zlepšuje péči o lidi v každé fázi života - od prvního dechu po poslední.

Váš výzkum bude hostován v naší škole a bude propojen s interdisciplinárním a celouniverzitním Centrem pro důkazy a sociální inovace a absolventskou školou, což rozšíří váš potenciál ve Velké Británii i na mezinárodní úrovni.

Hlavní body ošetřovatelství a porodní asistence

Průmyslové odkazy

  • V souvislosti s tématem ošetřovatelství, podpůrné a paliativní péče v boji proti rakovině je škola zakládajícím členem All-Ireland Institute for Hospic and Paliative Care a prostřednictvím toho rozvíjí ostrovní portfolio výzkumu.
  • Škola podporuje integraci výzkumu do osnov a rozvoje praxe a úzce spolupracuje s našimi praktickými partnery na rozvoji budoucích lídrů v ošetřovatelství a porodní asistenci.

Mezinárodně uznávaní odborníci

  • V oblasti zdraví matek a dětí jsme provedli některé z prvních rozsáhlých britských studií o vztazích a sexuální výchově ve školách, abychom pomohli lépe připravit mladé lidi na pozitivní sexuální a reprodukční zdraví a rodičovství.

Studentská zkušenost

  • Nabízíme plně financovaná stipendia vynikajícím postgraduálním vědcům na našich třech fakultách a pěti centrech doktorského vzdělávání.
  • Sestavili jsme sérii videí, která vám pomohou při podávání přihlášek, a také pokyny, jak napsat návrh, ale nejprve se prosím spojte s ředitelkou postgraduálních studií dr. Helen Nobleovou, aby bylo možné určit vhodného supervizora, s nímž lze pracovat. před pohovorem na návrh výzkumu. E -mailová adresa doktora Nobleho je helen.noble@ QUB .ac.uk.

Klíčová fakta

  • Škola se umístila na 7. místě ve Velké Británii za intenzitu výzkumu ve cvičení UK REF 2014.
  • Náš výzkum je financován NIHR, UKRI, Světovou zdravotnickou organizací, Horizont 2020 a předními mezinárodními charitativními organizacemi.

Informace o výzkumu

Témata výzkumu

  • Ošetřovatelství a porodní asistence: Chronická nemoc a paliativní péče (PhD/MPhil)

Cílem tohoto tématu výzkumu je zlepšit zdraví a pohodu osob s chronickým onemocněním, zejména v souvislosti s chronickými srdečními chorobami, a osob vyžadujících paliativní péči a jejich neformálních pečovatelů. Výzkum našeho týmu podporuje spolehlivou důkazní základnu, ve které je podporováno více výzkumných přístupů: epidemiologie, etika, výzkum zdravotnických služeb, behaviorální vědy a randomizované kontrolní studie. Inovativní vlastností týmu je propagace životaschopnosti přístupu paliativní péče mimo oblast péče o rakovinu v oblastech, jako je péče o demenci a řada chronických onemocnění.

Budete spolupracovat s mezinárodně uznávanou a propojenou skupinou výzkumných pracovníků, kteří s nimi provádějí výzkum, a poskytnout tak nová řešení pro podpůrnou péči o chronická onemocnění a inovativní paliativní péči.

Témata výzkumu

  • Ošetřovatelství a porodní asistence: Zdraví matek a dětí (PhD/MPhil)

Cílem tohoto výzkumného tématu je zlepšit zdraví a pohodu v těhotenství, při porodu a péči o rané roky a mezi dětmi s dlouhodobými zdravotními stavy nebo zdravotním postižením, jako je získané poranění mozku a dětská mozková obrna. Výzkum našeho týmu je proslulý vývojem a hodnocením intervencí a přispívá k celosvětové důkazní základně při zlepšování výsledků v oblasti zdraví matek a dětí, zejména se zaměřením tam, kde je potřeba nejvíce. Jedna z mnoha cenných novinek, které v oblasti zdraví matek a dětí provádíme, je ve vztahu k otcům a budoucím otcům, odemykání potenciálu mužů zlepšovat výsledky zdravotní a sociální péče o děti a následně také zdraví mužů.

Budete spolupracovat s vynikající skupinou výzkumných pracovníků, kteří jsou v centru zlepšování zdraví rodičů a dětí, přičemž uznávají, že zlepšení zdraví v těhotenství, kojeneckém a dětském věku je důležité pro zdraví dospělých a pohodu napříč generacemi.

Témata výzkumu

  • Ošetřovatelství a porodní asistence: Vzdělávání a praxe (PhD/MPhil)

Škola je v čele vzdělávacích inovací a toto téma předvádí vznikající výzkum a stipendium ve vzdělávání a praxi.

Tento program podporuje integraci výzkumu do osnov a rozvoje praxe, což nám umožňuje rozvíjet budoucí vůdce v ošetřovatelství a porodní asistenci.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

Žebříčky

Výsledek programu

Kariérní možnosti

Vybavení

O Škole

Otázky