Keystone logo
Queen Mary University of London, Malta Campus

Queen Mary University of London, Malta Campus

Queen Mary University of London, Malta Campus

Úvod

Londýnský učební plán. Středozemní životní styl.

Queen Mary, Malta Campus vám nabízí možnost studovat Meds in the Med.

Přihlášky jsou k dispozici od 1. listopadu 2023. Uzávěrka přihlášek je 30. června 2024.

Studujte pětiletý bakalářský program medicíny MBBS (bakalář medicíny, bakalář chirurgie) na Maltě v Evropě. Studium na Queen Mary znamená, že budete studovat medicínu na jedné z nejlepších univerzit.

175655_Clipboard01.jpg

Dějiny

Malta, stejně jako Spojené království, má hrdou historii odborné zdravotní péče a Queen Mary je součástí prestižního sdružení Russell Group ve Spojeném království (UK). Univerzity Russell Group mají obrovský sociální, ekonomický a kulturní dopad na místní úrovni, ve Spojeném království a po celém světě.

Queen Mary, dříve známá jako Barts a The London School of Medicine and Dentistry, je přední lékařská škola. Barts and The London vznikly z nejstarší nemocnice v Evropě, St Bartholomew's (známé jako ‚Barts‘), která byla založena v roce 1123, a první anglické lékařské školy, The London, která byla otevřena v roce 1785.

Program MBBS Queen Mary na Maltě je identický s programem vyučovaným v Londýně a na Maltě vás budou vyučovat zaměstnanci Queen Mary i místní lékaři vyškolení školou.

Ostrov Gozo

Gozo je jedním ze tří ostrovů, které tvoří Maltskou republiku. Ostrov je kompletně dvojjazyčný a oficiální status má jak angličtina, tak maltština. Má také výborné spojení do Evropy.

Malta má oslnivou historii, která trvá 7 000 let: ostrovy mají tři místa světového dědictví UNESCO (včetně celého hlavního města Malty Valletty). Nedávno jste mohli Maltu vidět v televizi: ostrovy poskytují některá z úžasných míst pro Hru o trůny.

Školné

35 000 € ročně.

Proces aplikace

Kandidáti se hlásí přímo na univerzitu , nikoli prostřednictvím standardního aplikačního systému Spojeného království, UCAS.

Místa

  • Victoria

    Triq L-Arċisqof Pietru Pace Victoria Gozo, Malta Europe, Victoria, VCT 2520, Victoria

  • London

    Garrod Building, Turner Street, Whitechapel , E1 2AD, London

    Otázky