Keystone logo
Queen Mary The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

Queen Mary The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

Queen Mary The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

Úvod

Londýnský učební plán. Středozemní životní styl.

Queen Mary's Malta Campus vám nabízí možnost studovat Meds in the Med.

Přijímáme přihlášky na zářijový vstup a uzávěrka přihlášek je 1. března.

Studujte pětiletý bakalářský program medicíny MBBS (bakalář medicíny, bakalář chirurgie) na Maltě v Evropě. Studium na QMUL Malta znamená, že budete studovat medicínu na jedné z nejlepších univerzit.

Dějiny

Malta, stejně jako Spojené království, má hrdou historii odborné zdravotní péče a Queen Mary University of London (QMUL) je součástí prestižního sdružení Russell Group ve Spojeném království (UK). Univerzity Russell Group mají obrovský sociální, ekonomický a kulturní dopad na místní úrovni, ve Spojeném království a po celém světě.

QMUL, dříve známá jako Barts a The London School of Medicine and Dentistry, je přední lékařská škola. Barts and The London vznikly z nejstarší nemocnice v Evropě, St Bartholomew's (známé jako ‚Barts‘), která byla založena v roce 1123, a první anglické lékařské školy, The London, která byla otevřena v roce 1785.

Program QMUL Malta MBBS je identický s programem vyučovaným v Londýně a na Maltě vás budou učit zaměstnanci z QMUL a také místní lékaři vyškolení školou.

Ostrov Gozo

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/17/175671_Clipboard03.jpg " alt=" 175671_Clipboard03.jpg " data-json=" {"author":"© ", "author_url":"","source":""}" />

QMUL Malta otevřena v říjnu 2019. Nejmodernější kampus se nachází v areálu Gozo General Hospital a nabízí přístup do Anatomického centra z 21. století. Gozo je jedním ze tří ostrovů, které tvoří Maltskou republiku.

Ostrov je kompletně dvojjazyčný a oficiální status má jak angličtina, tak maltština. Má také výborné spojení do Evropy.

Malta má oslnivou historii, která trvá 7 000 let: ostrovy mají tři místa světového dědictví UNESCO (včetně celého hlavního města Malty Valletty). Nedávno jste mohli Maltu vidět v televizi: ostrovy poskytují některá z úžasných míst pro Hru o trůny.

Školné

32 000 € ročně.

Proces aplikace

Kandidáti se hlásí přímo na univerzitu , nikoli prostřednictvím standardního aplikačního systému Spojeného království, UCAS.

Místa

  • Queen Mary University of London – MALTA CAMPUS Institute of Health Science Education – Faculty of Medicine and Dentistry Triq l-Arċisqof Pietru Pace Victoria Gozo, Malta Europe, VCT 2520, Victoria

  • Garrod Building, Turner Street, Whitechapel , E1 2AD, London

Otázky