Keystone logo
Pacific Union College Online

Pacific Union College Online

Pacific Union College Online

Úvod

Společnost byla založena v roce 1882, Pacific Union College Je adventistů sedmého dne Christian College se silnou tradicí svobodných umění. Nachází se v samém srdci kalifornského Napa Valley, vysoká škola nabízí plně akreditované čtyřletého programu a zdůrazňuje, že akademické kvality, autentický duchovní zážitek, a servis pro místní a po celém světě komunit.

Poslání Puc je

Pacific Union College Je sedmého dne learning adventistů komunita nabízí vynikající Christ-vycentroval vzdělání, které připravuje své studenty pro produktivní život užitečné lidské servisu a nekompromisní osobní integrity.

Akademici

Vysoká škola byla uznána jako národní Liberal Arts College US News & World Report od roku 2009. Dříve PUC byl zařazen v nejvyšší třídě kategorie západní oblastní Vysoké školy po dobu 17 po sobě jdoucích let. PUC byl zachován nepřerušený akreditaci západní Sdružení škol a vysokých škol Senior College a univerzitní komise (WSCUC) od roku 1951. V roce 2011 WSCUC obnovena PUC jeho úplné akreditace prostřednictvím jaře 2018. Vysoká škola je také akreditována Akreditační asociace adventistů sedmého dne středních školách, a vysokých škol. Vysoká škola zaměstnává více než 90 na plný úvazek profesorů a nabízí více než 70 stupňů a programy, včetně spolupracovník, bakalářské a magisterské tituly. A 13: 1 poměr studentů k učiteli poskytuje vynikající úroveň akademické podpory a odborného vedení. Puc senioři skóre vysoko nad celostátním průměrem v testech Major pole (MFTs), s 95procentní hodnota žebříčku nebo vyšší pro odděleními matematiky a psychologie v roce 2015. PUC má dlouhou tradici vysoké míry přijetí na lékařských a stomatologických fakult a postgraduální programy. Absolventi se zúčastnili Loma Linda University, UC Davis School of Law, UCLA, Yale, a dalších prestižních institucí. Fakulta zahrnuje stipendistů a udělí vítěze National Science Foundation.

Víra a servis

Desítky denního studia Bible, modlitebních skupin a klaněti příležitosti konají po celé akademické půdě. Studenti se podílejí na více než 20 komunity terénní programy sloužit místní sousedy a lidem v nouzi po celém světě. PUC Church on-areálu zaplní několikrát během týdne, jak se rodina kampus shromažďuje k uctívání. Víra a učení jsou integrovány ve třídě, kde křesťanští profesoři živit studenty o jejich akademické a duchovní cesty. PUC poslal přes 1300 studentů misionáři sloužit v zemích včetně Chile, České republice, Kazachstánu, Keni, na Marshallových ostrovech a Jižní Koreji. Školní přestávky jsou ideální časy sloužit pro studenty, kteří se podílejí na dlouhodobé projekty v Nikaragui, Fidži, Brazílii a v Arizoně.

Umístění

PUC je Napa Valley je jen čtyři roky vysoké školy. Cílová Areál se nachází 70 mil severně od San Francisca a 60 mil na východ od Tichého oceánu. Areál byl uznán jako nejkrásnější vysoká škola v národě časopisu Newsweek. Vysoká škola udržuje více než 30 mil turistických a cyklistických tras. Albion Retreat a Learning Center, PUC školní areál na pobřeží Mendocino, slouží jako domovskou základnu pro třídy a ustoupí. Poloha Northern California Puc poskytuje snadný přístup k rekreaci a zábavě v San Francisco Bay Area, Sacramento Valley, Lake Tahoe, i mimo něj.

Naše historie

PUC Příběh začíná Adventisté sedmého dne, která byla dlouho měl silný závazek ke vzdělání. Během pozdního 1800s a časném 1900s, kostel založil škol a vysokých škol v blízkosti velkých populačních center po celé Severní Americe.

V roce 1874 byl kostel založila svou první kolej v Battle Creek, Michigan. O několik let později, rychle rostoucí Kalifornie kostel začal hledat dobré místo pro školy v severní Kalifornii.

Patnáct mil severně od Santa Rosa, na vinicích v Healdsburg, našli ideální vlastnost a koupil impozantní, kompletně zařízený cihlová stavba hned vedle hlavní ulice Healdsburg je. Healdsburg Academy tam otevřel 11. dubna 1882, se dvěma učiteli a dvacet šest studentů. V roce 1899 tak, aby odrážely se rozšiřující program, název školy byl změněn na Healdsburg College. V roce 1906 se stal Pacific Union College.

V roce 1909 byl kostel koupil Angwin Resort v horách nad St. Helena. Koupili pozemek a jeho budovy pro $ 60000, a PUC byl věnován na svém současném místě Angwin dne 29. září 1909. Ve středisku je hotel, bowlingové dráhy a chaty se stal ubytovny, učeben a schopnost domovy. Studenti a schopnost pracovali společně budování jiných struktur, často používat dřevo sklizené z majetku College.

V průběhu doby, kampus viděl změny a dobrodružství rostoucí země. Změny v zařízení a programů odráží posun v kultuře a vývoje včetně přicházeli a odcházeli z mlékárny, kuřecí farmě, a takových předmětů, jako blacksmithing a domácí ekonomiky. V době, vysoká škola přidán majorů tělesná výchova, letectví a filmových a televizních programů a další moderní obory. Škola měla vždy silnou vzdělání, náboženství a vědecké programy, se zvláštním zaměřením a úspěch v předlékařské kurzů.

PUC byl první školní splnit denominační radu norem Regents 'na vysokou školu akreditaci, v roce 1932. V roce 1933 PUC byl akreditován v severozápadním Asociací středních a vyšších škol, další prvenství pro vysoké školy adventistů. Akreditace západní Sdružení škol a vysokých škol přišel v roce 1951.

Jedním z hlavních Puc příspěvků do systému adventistů sedmého dne bylo zavedení postgraduální studium v ​​roce 1934 se zřízením velmi úspěšného letního programu s názvem Advanced Bible School. Po 1936 zasedání, škola byla převedena do Washingtonu, DC, a stal se adventistů sedmého dne teologický seminář.

Dnes krásném přírodním prostředí akademie a Kalifornie styl nadále vítat stovky studentů každý rok, které nabízejí komunitu pravého učení a duchovní pravosti.

Místa

  • Angwin

    Pacific Union College One Angwin Ave. Angwin, CA 94508, , Angwin

Otázky