Keystone logo
Paul Smith's College

Paul Smith's College

Paul Smith's College

Úvod

Když přijde na cookie-cutter vysoké školy, Paul Smith je něco, ale. Ve skutečnosti jsme jen 4-leté kolej uvnitř hranic světoznámých "navždy" divokých Adirondacks.

Studenti na College zkušeností Paula Smithe hands-na vzdělávání, které v sobě spojuje osvědčené profesního školení s smysluplné zkoumání sebe sama, společnosti a zemi:

  • pokud jste v oblasti lesního hospodářství dur, budete hrát roli v udržitelném hospodaření s 14000-akr majetku vysoké školy
  • pokud jste rybolovu a volně žijících živočichů věda major, naučíte označit a sledovat různé druhy
  • Pokud jste podnikatelské obchodní studia major, budete psát pracovní podnikatelský plán pro lokální provoz

Žít a učit se zde vyžaduje zvláštní druh žáka - někoho, kdo si cení hojnost naší přírody a objímá našeho ducha tvůrčí samostatnosti. My říkáme Smitties. Zní to, jako jste vy? Promluvme si!

Naše poslání

Paul Smith je na rozdíl od jakékoliv koleje v Americe. Naše umístění a historické dědictví nabídnout studentům jedinečné příležitosti pro hands-na učení v oblasti péči o životní prostředí, lesního hospodářství, pohostinství a další. Náš jedinečný přístup spočívá v kombinaci zkušenostní i tradiční učení, pomocí učebnu jako startovací bod pro práci v terénu, laboratorního výzkumu, stáží a on-the-job zkušenosti.

Výsledkem je, že absolventi Paul Smith College odejít s pevným akademické pozadí, spolehlivosti a real-svět zkušeností, aby se daří v jejich zvolené oblasti.

Poslání

Paul Smith College aktivně vychovává studenty, aby se stal produktivní občany tím, že kombinuje zkušenostní a tradiční výuku prostřednictvím našeho závazku k objevu, disciplínu a kreativity. College komunita Náš Paula Smitha, sídlícím v Adirondack parku, podporuje hospodářskou, sociální a environmentální udržitelnost.

Proč Paul Smith? Je to o zkušenostech

Zde je vzorec: Naši akademici + naší fakultě + naše poloha = vysoká škola zkušenost, kterou nelze získat nikde jinde.

S přibližně 900 studenty Paul Smith je pevně úplet, podpůrné, a podle svého nejlepšího svědomí "zelené" vysoká škola komunity. Nabízíme 17 bakalářských a sedm partnerských studijní programy.

Od Campus na kariéru

Devět z deseti Smitties - to je to, co nazýváme Paul Smith je absoloventkám - získat práci, nebo jít do grad školu do šesti měsíců od ukončení studia. Naši absolventi zahrnují environmentální politiků, potraviny dopravovat podnikatele, Park Rangers, manažery středisko a Fortune 500 generálních ředitelů.

Život v Adirondacks

Neříkají nám College of Adirondacks k ničemu. Náš kampus je umístěn uvnitř šest milionů akrů Adirondack parku - i když žijete tady, stanete Adirondacker. Máme tým Woodsmen a mistrovské sněžnicích tým. A každý únor, budete shromažďovat tisíce kolegy Adirondackers v Saranac Lake oslavit východním pobřeží je nejdelší-běžící zimní karneval. V teplém počasí, půjčit jednu z kánoí akademie, výlet mil stezek na dosah ruky, nebo řešit kampusu vysoké lanového centra. V zimě můžete vyrazit na vnitřní Campus lezecká stěna a olympijské sjezdovky na Whiteface hory pouhých 30 minut až na silnici.

Co může Paul Smith Zkušenosti udělat pro vás?

Přijďte se podívat sami. Naplánovat návštěvu školního areálu, nebo hovořit s přijímacím úředníkem na telefonním čísle (800) 421-2605 nebo e-mailem na nás na [email protected]

Místa

  • New York 30,7777, 12970, Paul Smiths

Otázky