Keystone logo
Ponce Health Sciences University

Ponce Health Sciences University

Ponce Health Sciences University

Úvod

Ponce Health Sciences University se věnuje poskytování nejkvalitnějších postgraduálních lékařských vzdělávacích programů, které jsou k dispozici. Tento cíl, kromě univerzitních programů výzkumu a zdravotnických služeb, navazuje na více než 40letou tradici rozšiřování naší profese a přispívání do naší komunity.

Uznávaná v Portoriku i v zahraničí za vzdělávací služby a výsledky výzkumu, univerzita pokračuje ve svém zaměření v oborech medicíny, klinické psychologie, biomedicínských věd, veřejného zdraví a ošetřovatelství. Aby splnila budoucí výzvy ve zdravotnickém průmyslu, univerzita zahajuje inovativní výběr magisterských a certifikačních programů, které jsou speciálně navrženy tak, aby vyplňovaly mezery ve službách v rámci profese a zlepšovaly komunitu ve zdravotnictví pomocí vysoce kvalifikovaných odborníků.

Náš závazek k dokonalosti ve vzdělávání je základní hodnotou, která vede univerzitu k hledání a náboru nejen vynikajících fakult, ale také vynikajících studentů. Kombinací rozšířených akademických a profesionálních vzdělávacích nabídek v kooperativním a intimním vzdělávacím prostředí Ponce Health Sciences University pokračuje v absolvování vysoce kompetentních zdravotnických odborníků věnovaných jejich komunitě a rozšiřujícím se budoucím potřebám jejich profese.

Místa

  • Ponce

    PO BOX 7004, Ponce, PR 00732-7004, , Ponce

    Otázky