Keystone logo
The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering

The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering

The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering

Úvod

Průmyslové a systémové inženýrství (ISE) je profesionální obor, který se zaměřuje na vývoj a implementaci optimálních řešení z hlediska systémové úrovně.

Jsme multidisciplinární inženýrské oddělení pokrývající širokou škálu inženýrských činností. ISE se zabývá navrhováním a zlepšováním výkonnosti produktů a služeb v kontextu efektivity, produktivity, kvality a spolehlivosti, nákladové efektivity, spokojenosti zákazníků a dopadu na životní prostředí.

Jak si můžete představit, ISE je široce vyhledávaný v mnoha organizacích, od průmyslových podniků, bank, logistických společností a vládních útvarů, pojišťovny, atd ISE umožňuje těmto organizacím dosáhnout lepší hodnotu za peníze a pomáhá lidem zlepšit jejich životní úroveň. Od svého založení v šedesátých letech jsme se zavázali nejen poskytovat vysoce kvalitní vzdělání, ale také k rozvoji akademického výzkumu. Snažíme se udržet si pozici vedoucího oddělení svého druhu v regionu, v inovativních postupech ve výuce a učení, aplikovaný výzkum, a podpora přenosu znalostí.

Aktivně jsme se také zapojili do spolupráce s průmyslem prostřednictvím společných výzkumných projektů, poradenství, a výukové firemní programy.

Tato silná spolupráce s místními i regionálními průmyslovými odvětvími, spolu s vynikajícím vybavením a odbornými znalostmi zaměstnanců, poskytuje studentům příležitost ponořit se do tohoto prostředí spolupráce, které jim při absolvování bude velkým přínosem.

Hlavní výzkumné oblasti

 • Pokročilé technologie zpracování materiálů
 • Přesné inženýrství (Státní klíčová laboratoř technologie ultra-přesné obrábění)
 • Produktový design a miniaturizace
 • Inteligentní výroba a robotika
 • Řízení provozu a dodavatelského řetězce
 • Letecká a dopravní logistika

Vlastnosti kampusu

  Místa

  • Hong Kong

   General Office of Department of Industrial and Systems Engineering Room EF625, 6/F, Core F The Hong Kong Polytechnic University 11 Yuk Choi Road, Hunghom, Kowloon,, , Hong Kong

  Otázky