Keystone logo
RCSI & UCD Malaysia Campus

RCSI & UCD Malaysia Campus

RCSI & UCD Malaysia Campus

Úvod

RCSI

  • Absolventi jsou držiteli diplomů zdravotnické fakulty na národní univerzitě v Irsku. Takové tituly jsou mezinárodně uznávané a charakteristické znaky kvality a excelence
  • Absolventi se připojují k cenné globální síti absolventů, která se rozšiřuje do všech systémů zdravotní péče v každé zemi po celém světě

Vzdělání světové třídy, globální uznání

V RCSI

Studenti RUMC využívají individuální mentor, malou třídu a moderní inovativní učební styly, které se nacházejí v podpůrné komunitě učitelů, studentů, administrativních pracovníků a přátel.

RUMC je centrálně umístěný na dvou místech v blízkosti centra Georgetownu, seznamu památek UNESCO. Do pěti minut pěší chůze od areálu Penang Hospital Campus najdete 200 místné přednáškové prostory, moderní seminární místnosti, plně vybavené multimediální centrum, videokonference, výzkumné laboratoře, plně zásobenou akademickou knihovnu, laboratoř klinických dovedností, kavárna a studentské studium, učební a sociální huby.

V malajsijském kampusu jsou studenti povzbuzováni, aby vyvažovali své akademické a klinické závazky s členstvím v Asociaci studentů RUMC. Studentská asociace nabízí celou řadu sportovních, kulturních a mimoškolních aktivit pro studentskou komunitu RUMC.

Jako univerzita budou budoucí kohorty pokračovat ve odkazu v rámci RCSI

Absolventi absolvovali vedoucí pozice v nejrůznějších zemích, jako je Malajsie, Irsko, Austrálie, Spojené státy, Brunej, Nový Zéland, Švýcarsko a Spojené království.

Naši absolventi jsou zdrojem nesmírné hrdosti, protože mají stejnou globálně uznávanou kvalifikaci jako studenti RCSI a UCD. Stávají se součástí bohaté sítě absolventů se staletými spojeními v zemích a zdravotnických systémech po celém světě.

Tato síť zahrnuje bývalého prezidenta Irska, prezidenta UCD, generálního ředitele RCSI a současného prezidenta irské lékařské rady a současnou a první ženskou místopředsedu vlády Malajsie Dato Seri Wan Azizah binti Wan Ismail . Síť absolventů je neocenitelným zdrojem poradenství, podpory a pomoci všem našim absolventům.

Využíváte statut a kvalifikaci, která má globální uznání a poskytuje vám neomezené pracovní příležitosti.

Místa

  • George Town

    4 Jalan Sepoy Lines, 10450 George Town, , George Town

Otázky