Keystone logo

Pima Community College

A logo

Úvod

Pima Community College je dvouletá vysoká škola podávat větší Tucson metropolitní oblast na šesti místech po celé Pima County. Společnost byla založena v roce 1966, kreditní kurzy Pima se udělují certifikáty a tituly přidruženého podniku v různých oblastech. PCC také zajišťuje vývoj pracovní síly, kariéra školicí programy, další vzdělávání a vzdělávání dospělých.

Pima se zavázala poskytovat pohodlné, cenově dostupné a přístupné kvalitní vzdělání s výkonem změnit životy našich studentů, a zlepšit naši komunitu. Historie a poslání Posláním Pima Community College má být open-přijímací instituce poskytující cenově dostupné, komplexní vzdělávací příležitosti, které podporují úspěch studentů a splňují různorodé potřeby svých studentů a komunity. Tato mise, spolu s naší vizi a hodnoty, poskytují rámec pro vysokoškolské činnosti.

Pima historie ukazuje pevný závazek k tomu, že rozdíl v naší komunitě.

Akreditace Pima je plně akreditována vysokého učení komise (HLC). Některé specializované programy také byly akreditovány nebo ověřené agentur v úřadu.

Zahraniční studenti - Úspěšné cesty začínají zde Welcome International Students! Objevte mnoho výhod spuštění vzdělávací kariéru u Pima Community College.

Můžete ušetřit náklady na školné, pokud pustíte vyššího vzdělání na Pima Community College. Čtyřleté vysoké školy jsou dražší než vysoké školy komunity. 2 + 2 příležitosti. Získat dva stupně namísto jednoho! Dokončit své první dva roky vyššího vzdělání na Pima Community College a získat Associate titul. Pak dokončit svůj bakalářského titulu na univerzitě. dohody o poskytování Pima své usnadňují přenést do našich partnerských institucí, včetně University of Arizona, dokončit svůj titul. Pořiďte si kvalitní vzdělání s vysoce kvalifikovaných fakulty a vychutnat si osobní instrukce v malé učebně. Zažít různé vzdělávací systémy ve Spojených státech. Začněte své vzdělání v Pima Community College a převést na naše místní univerzitě nebo jiné vysoké škole ve Spojených státech. Získat konkurenční výhodu. Zapsat do naší Honors Program.

Jsme tady, abychom vám podpořit! Život a učení v jiné zemi je vzrušující, ale může vyvolat pocit nejistý. Zavázali jsme se k tomu, aby váš pobyt v teple a přivítání. To je důvod, proč vás Pima Community College International Student Services Office pomáhá prostřednictvím požadavků na studentské vízum a provede vás úspěšné akademické zkušenosti. Je to součást našeho slibu pomoci každý student uspět.

Imigrace radí: pochopení práv a povinností, podání žádosti o volitelnou praktický výcvik. Akademický radí: volba programu kurzy, hodnotit pokrok směrem k přenosu vysokých škol, výběr anglicko-as-a-Second-jazykových kurzů. Kulturní úprava: trávit čas s ostatními mezinárodními studenty, pochopení amerických zvyků, ale naučit se žít v Tucsonu.

Místa

  • Community Campus, 401 North Ave., 85709, Tucson

  • Northwest Campus, 7600 North Shannon Road, 85709, Tucson

  • Desert Vista Campus, 5901 South Calle Santa Cruz, 85709, Tucson

  • West Campus, 2202 West Anklam Rd, 85709, Tucson

  • Downtown Campus, 1255 North Stone Ave., 85709, Tucson

  • Davis-Monthan Air Force Base Education Center, 5355 E. Granite St., Building 2441, Suite 100, 85707-3011, Tucson

  • East Campus, 8181 East Irvington Rd, 85709, Tucson

Otázky