Keystone logo
Ohio Valley College Of Technology DENTAL ASSISTING přidružený PROGRAM STUPNĚ
Ohio Valley College Of Technology

DENTAL ASSISTING přidružený PROGRAM STUPNĚ

East Liverpool, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Vidíte se jako profesionální zubní asistent, který spolupracuje se zubními lékaři a hygieniky na poskytování různých péče o pacienta a klinických postupů? Pak je pro vás naše škola zubních asistentů ve východním Liverpoolu.

Zubní asistenti jsou rozhodujícími členy týmu zdravotní péče a podporují mnoho podstatných aspektů v oblasti ústní péče. Díky vašemu spolupracovníkovi v oboru Dental Assisting se senná kariéra v zubní asistenci může stát realitou.

Studenti, kteří se účastní školení našich zubních asistentů ve východním Liverpoolu ve státě Ohio, získají řadu výhod a získají rozsáhlé a základní dovednosti. Naši specializovaní instruktoři vás naučí, jak:

Vystavujte a vyvíjejte rentgenové snímky

Pomozte zubnímu lékaři během zubních procedur

Sterilizujte dentální nástroje a vybavení

Spravujte záznamy o pacientech

Rozvrhovací postupy

Vzdělávejte pacienty o pooperační a orální zdravotní péči

Rozvíjejte vůdčí schopnosti potřebné ke správě zubní ordinace

Vezměte otisky zubů a proveďte laboratorní povinnosti

Smíchejte zubní cementy

Identifikujte orální patologii

Jakmile absolvujete náš program Dental Assisting ve východním Liverpoolu, budete si moci vybrat z různých zubních cest. Některé možnosti zahrnují:

Práce po boku zubaře

Pomoc ortodontistům

Pomáhat chirurgům

Práce s periodontisty

Práce jako asistent endodontisty

Práce po boku dětských zubařů

V OVCT víme, že vaším cílem je rychle se připravit na kariéru. S ohledem na tuto skutečnost jsme navrhli náš studijní program East Liverpool Dental Assisting tak, aby splňoval vaše kariérní cíle a potřeby místních zaměstnavatelů. Naše stáže a příprava na certifikaci jsou úžasnými způsoby, jak zvýšit vaši prodejnost u těchto zaměstnavatelů.

Jako jeden z našich zubních asistentů absolvujete v rámci svého programu externship. Toto školení na pracovišti vám umožní uplatnit dovednosti, které jste se naučili ve skutečném světě, u skutečných lidí. Tato zkušenost je neocenitelná a pomůže vám předvést své dovednosti a znalosti podnikům ve vašem okolí, které najímají zubní asistenty.

Náš program Dental Assisting ve východním Liverpoolu vás nejen připraví, abyste byli připraveni na kariéru, ale je také navržen tak, aby vás připravil na certifikační test Národně registrovaného certifikovaného zubního asistenta (NRCDA).

O Škole

Otázky

Podobné kurzy