Keystone logo
Ohio Valley College Of Technology

Ohio Valley College Of Technology

Ohio Valley College Of Technology

Úvod

Ohio Valley College Of Technology ( OVCT ) byla založena v roce 1886, aby sloužila výcvikovým potřebám oblasti tří států. Již více než století je naše vysoká škola komunitní tradicí pro studenty, kteří hledají kvalitní vzdělání a připravují je na obory podle poptávky. Studenti Ohio Valley College Of Technology učí od zkušených fakult, kteří se o to starají. Tisíce jednotlivců prošly výcvikem, který potřebovaly k dosažení skvělé kariéry a skvělého života. Ať už jste právě na střední škole nebo potřebujete zdokonalit své dovednosti v dnešní kariéře, Ohio Valley College Of Technology vám může pomoci uskutečnit vaše cíle. Naše dlouhodobé zkušenosti s poskytováním služeb studentům a zaměstnavatelům v regionu jsou velkým přínosem pro naše absolventy. Častá komunikace se zaměstnavateli nám umožňuje držet krok s dovednostmi, které zaměstnavatelé požadují. Naše kancelář pro absolventy Career Management spolupracuje se zaměstnavateli, aby vyhověli personálním potřebám a pomohli našim absolventům najít po ukončení studia plnohodnotnou kariéru.

Ohio Valley College Of Technology slouží studentům a zaměstnavatelům po celém Ohiu po mnoho let. Tato dlouhodobá zkušenost je přínosem pro naše studenty. Naše otevřená a častá komunikace se zaměstnavateli nám umožnila zůstat aktuální s dovednostmi, které zaměstnavatelé hledají, a s jejich personálními potřebami, abychom byli schopni efektivně umístit studenty do zaměstnání po ukončení studia. Ohio Valley College Of Technology neustále kontroluje a přizpůsobuje své programy tak, aby vyhovovaly měnícím se potřebám místního trhu práce.

Ohio Valley College Of Technology je institucionálně akreditována Akreditačním úřadem škol pro výchovu ke zdraví (ABHES) k udělování přidružených titulů a diplomů.

Místa

  • East Liverpool

    Ohio 170,15258, 43920, East Liverpool

    Otázky