Keystone logo
Our Lady of the Lake University Online

Our Lady of the Lake University Online

Our Lady of the Lake University Online

Úvod

Panna Marie z Lake University je soukromá katolická univerzita s hlubokým spojením s historií a komunitou San Antonio. Společnost byla založena v roce 1895 Kongregací Božské prozřetelnosti a vyvinula si reputaci pro náš osobní styl výuky. Od roku 2011, OLLU byl jmenován do prezidentské služby vyššího školství Společenství Honor Roll. Jsme univerzita, která pomáhá studentům rozvíjet jejich plný potenciál v prostředí, které je povzbudivé a povzbudivé.

Naše on-line studijní programy připravují profesionály, aby poskytovali vedení a přispívali k vědeckému přispívání k rozvoji znalostí ve svém oboru, uplatňovali nejaktuálnější informace a technologie při rozhodování a řešení problémů, spolupracovali, produktivně a eticky v kulturně odlišných prostředích a přispívali k poslání univerzity tím, že slouží potřebám jejich komunit.

OLLU je oddaná a otevřená měnícím se potřebám našich studentů. Profesoři přinášejí bohaté znalosti a zkušenosti každému kurzu a jsou k dispozici na pomoc studentům prostřednictvím osobních setkání, e-mailu nebo telefonicky. Studenti přicházejí nejprve na OLLU: Naučíte se od instruktorů s real-time zkušeností, stejně jako akademické pověření, kteří jdou nad rámec teorie vysvětlit svou roli a odpovědnosti.

Místa

  • San Antonio

    411 S.W. 24th St., 78207, San Antonio

    Otázky