Keystone logo
Orca Institute Diplom v poradenské hypnoterapii
Orca Institute

Diplom v poradenské hypnoterapii

Online

8 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 5 900 *

Dálkové studium

* Platební plány k dispozici. Vládní finanční pomoc je k dispozici pro způsobilé studenty, kteří jsou kanadskými občany

Úvod

Náš 8měsíční poradenský hypnoterapeutický program vybavuje studenty znalostmi hypnoterapie, poradenství, a různé doplňkové přístupy. První fáze, kurz základní hypnoterapie, uzavírá studenty, kteří po splnění požadovaných úkolů získají certifikát Resident Hypnotherapist.

Druhý segment se ponoří hlouběji do pokročilé hypnoterapie a poradenských dovedností, zaměřené na Ericksonovu hypnoterapii. Tato rafinovaná sada dovedností umožňuje studentům zapojit se do řady terapeutických modalit. Splnění požadavků na pokročilý kurz a zkouška vrcholí poradenským hypnoterapeutem (Cand.) Diplom.

Program zahrnuje moduly včetně hypnoterapeutických dovedností (I-III), základních poradenských dovedností (I-II), základního a klinického dohledu a 6-víkendových kurzů (přibližně 1 měsíčně).

Studenti si musí zakoupit konkrétní materiály, jako jsou „terapeutické trance“ od Stephena G. Gilligana, „Kvalifikovaný pomocník“ a „Cvičení v pomáhajících dovednostech“ od Gerarda Egana a „Choices“ od Boba Shebiba.

Kurz zahrnuje online manuály, 95 hodin, samozřejmě, videa, šest živých kurzů Zoom, přístup k soukromé skupině na Facebooku, a vynikající podpora.

V celém programu, podpora je poskytována prostřednictvím telefonu, Zvětšení, Facebook, a e-mail. Nabízíme také pomoc při zakládání a propagaci nákladově efektivní praxe hypnoterapie v naší živé komunitě na Facebooku minulých i současných studentů a učitelů.

Po úspěšném dokončení úkolu, svůj diplom získáte jako poradenský hypnoterapeut a budete mít nárok na získání poradenského hypnoterapeuta (Cand.) status u Mezinárodní asociace poradenských hypnoterapeutů (IACH).

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky