Keystone logo
New York University NYU

New York University NYU

New York University NYU

Úvod

NYU Rory Meyers College of Nursing se zavázala produkovat celoživotní studenty, kteří budou vynikat ve své ošetřovatelské kariéře a budou uznáváni jako vůdci, kteří udržují péči zaměřenou na pacienta a zdraví společnosti v popředí svých hodnot.

Pojmenována pro Rose-Marie „Rory“ Mangeri Meyersovou, akademie generuje znalosti prostřednictvím výzkumu v ošetřovatelství, zdraví, interdisciplinárních věd a vychovává vedoucí pracovníky v ošetřovatelství k rozvoji zdravotní péče na místní i celosvětové úrovni. NYU Meyers poskytuje inovativní a příkladnou zdravotní péči, nabízí přístup k rozmanité skupině účastníků profese a formuje budoucnost ošetřovatelství prostřednictvím vedení v politice.

Společnost NYU Meyers, založená v roce 1932, je druhou největší soukromou univerzitní ošetřovatelskou školou v USA a odráží intelektuální zvědavost, dynamiku a charakteristiku kvality NYU. Nejprve jako oddělení, poté jako divize a nyní jako nezávislá vysoká škola poskytují naše prvotřídní programy BS, MS, DNP a PhD vzdělávací základ pro přípravu další generace vedoucích sester. Absolventi NYU Meyers a její fakulta jsou předchůdci nové éry ošetřovatelství, kde je prioritou hrát vůdčí roli při dosahování vynikajících výsledků pacientů a zdravější globální společnost.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Manhattan

    Manhattan, Spojené státy americké

    Otázky