Keystone logo
Northern Lights College Diplom v praktické ošetřovatelce
Northern Lights College

Diplom v praktické ošetřovatelce

Dawson Creek, Kanada

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 18 195 / per year

Na kampusu

Úvod

Diplom z praktické ošetřovatelství na Northern Lights College navazuje na nové provinční osnovy revidované v roce 2017. Program je navržen tak, aby poskytoval studentům znalosti, dovednosti, úsudky a postoje k výkonu v celém rozsahu kompetencí schválených Britskou Kolumbií College of Nursing Professionals (BCCNP).

Učební plán poskytuje integrovanou, profesionální, kolaborativní a kulturně citlivou vzdělávací zkušenost s cílem připravit absolventy k péči o jednotlivce (a rodiny jednotlivců) v různých fázích života a v různých prostředích praxe.

V souladu s rozsahem praxe CLPNBC: Standardy, limity a podmínky (2017) je zaměřením praxe pro začátečníky „podpora, udržování a obnova zdraví se zaměřením na klienty se stabilním a předvídatelným zdravotním stavem“.

Po úspěšném absolvování programu budou studenti disponovat kompetencemi k úspěšnému absolvování kanadské zkoušky praktické sestry (CPNRE).

Důležité poznámky

  • Zkušenosti z klinického učení se mohou vyskytovat v různých prostředích, včetně Dawson Creek, Fort St. John, Chetwynd a Fort Nelson. Všichni studenti by měli být připraveni na cestování v regionu.
  • Studenti musí poskytnout následující požadované zásoby/materiály: stetoskop, uniformy, laboratorní pláště (za cenu NLC), bezpečnostní/ošetřovatelskou obuv schválenou WCB a hodinky z druhé ruky.
  • Každému studentovi se doporučuje osobní notebook.
  • Absolventi programu mají nárok na přímý vstup do Advanced Institute of Justice Institute of British Columbia v licencování péče o komunitu.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky