Keystone logo
Northeast Ohio Medical University

Northeast Ohio Medical University

Úvod

Northeast Ohio Medical University se zavázala ke zdraví, ekonomice a kvalitě života v severovýchodním Ohiu prostřednictvím vzdělávání studentů a praktických lékařů na všech úrovních v medicíně, farmacii a zdravotnických vědách; rozvoj nových znalostí prostřednictvím výzkumu v oblasti biomedicíny, komunitních věd o zdraví a chování; a poskytování komunitních služeb a wellness vzdělávání v celém regionu.

Nachází se v centru jednoho z nejlepších oblastí zdravotní péče v zemi, společnost NEOMED patří mezi nemocnice na celostátní úrovni, výzkumné společnosti a instituce vysokoškolského vzdělávání, které prosperují ve zdravotnických vědách.

Od založení univerzity v roce 1973 se NEOMED zavázal trénovat novou generaci lékařů, farmaceutů a výzkumníků ve zdravotnictví.

MISE

NEOMED využívá rozmanitost, inovace a spolupráci, aby vytvořil transformační vůdce a zlepšil zdraví prostřednictvím vzdělávání, objevování a služeb.

VIDĚNÍ

Být modelem excelence v inovativním vzdělávání a působivém výzkumu s cílem vytvořit zítřka vedoucí transformující se zdravotní péče.

Místa

  • Rootstown Township

    Ohio 44, 44272, Rootstown Township

    Otázky