Keystone logo
North Greenville University

North Greenville University

North Greenville University

Úvod

North Greenville University (NGU) je soukromá instituce svobodných umění přidružená k baptistické konvenci v Jižní Karolíně a uznávaná jako jedna z nejpozoruhodnějších konzervativních křesťanských univerzit na jihovýchodě a dokonce i v národě.

Srdcem North Greenville University je komunita opravdové, pečující fakulty a zaměstnanců zaměřená na Krista, která se zavázala poskytovat každému studentovi kvalitní vzdělávací zkušenost a praktické příležitosti pro duchovní růst a služby na akademické půdě v místní komunitě a v okolí svět.

NGU nabízí více než 50 vysokoškolských, online vysokoškolských a postgraduálních studijních programů a studenti mohou dokončit své kurzy v areálech nebo zcela online.

North Greenville University existuje proto, aby oslavovala Boha kultivací absolventů vybavených tak, aby sloužili jako vedoucí transformace pro církev a společnost.

North Greenville University je koedukovaná instituce svobodných umění, která poskytuje příležitosti pro vysokoškolské vzdělávání v křesťanské atmosféře. Univerzita usiluje o to, aby připravila studenty na to, aby se zlepšovali, přispívajícím členům společnosti tím, že vzdělávají celou osobu integrací akademické disciplíny, křesťanského životního stylu a obohaceného kulturního zážitku a zároveň nabízejí studentům nejlepší příležitosti pro duchovní růst, akademické vzdělání a křesťanskou službu. Kristus musí být centrem kampusu pro křesťanské vzdělávání a budování křesťanských znaků. North Greenville University nabízí kvalitní vzdělání v biblicky zdravém prostředí zaměřeném na Krista.

Místa

  • Tigerville

    North Tigerville Road,7801, 29688, Tigerville

    Otázky