Keystone logo
© BIMM University
Newcastle University Postgraduate programs

Newcastle University Postgraduate programs

Newcastle University Postgraduate programs

Úvod

Newcastle patří mezi 125 nejlepších světových univerzit (QS World University Rankings 2023) a je domovem 29 000 studentů ze 140 zemí.

Jako zakládající člen skupiny Russell Group jsme jednou z pouhých 19 univerzit na světě – a pouze tři ve Spojeném království –, které dosáhly více než pěti hvězdičkového hodnocení QS za celkovou dokonalost (2022).

Naše počátky můžeme vysledovat až k lékařské a chirurgické fakultě založené v roce 1834.

Dnes kombinujeme přední světový výzkum s akademickými zkušenostmi světové úrovně.

Jako globální lídr se silnými stránkami v oblasti stárnutí a zdraví, dat, energie, měst a kreativního umění jsme průkopníky řešení některých z největších výzev, kterým svět čelí. V rámci britského Research Excellence Framework 2021 bylo 42 % našeho výzkumu hodnoceno jako nejlepší na světě.

Prostřednictvím 5hvězdičkové výuky (QS Stars 2022) vychováváme pro život. Studenti jsou vyzýváni a podporováni, aby se učili od špičkových odborníků na více než 185 bakalářských a 300 postgraduálních titulech.

Studentské zkušenosti

Studenti jsou podporováni, aby dosáhli svého plného potenciálu prostřednictvím našich služeb pro zdraví a pohodu studentů, které poskytují poradenství, podporu duševního zdraví, zdravotního postižení a specializovanou podporu učení, stejně jako finanční podporu a podporu víry a spirituality.

Vyvinuli jsme online sadu akademických dovedností na podporu studentů, aby se stali efektivními nezávislými studenty.

Naše studentská unie je srdcem Newcastlu, nabízí více než 180 studentských společností a více než 60 sportovních klubů.

Nejlepší studentské město Multikulturní, pulzující a přátelské Newcastle je hlavním městem severovýchodní Anglie – univerzitní kampus v centru města je jeho srdcem.

Globální top 50 a 10 nejlepších studentských měst ve Spojeném království, je také jedním z nejdostupnějších ve Spojeném království (QS Best Student Cities, 2023).

Newcastle nabízí špičkové sporty, pulzující uměleckou scénu, skvělé nákupy a vzrušující noční život. Je také blízko krásné přírody a oceněných pláží.

Vlastnosti kampusu

Náš 50akrový kampus v centru města Newcastle je centrem naší výuky, výzkumu a spolupráce. Zahrnuje zařízení pro výzkumné inovace, výuku a učení a zapojení.

Studenti těží ze zařízení, jako je naše oceňovaná knihovna a Centrum pro fyzickou rekreaci a sport.

Naším cílem je být udržitelným kampusem a podporovat iniciativy, které povzbudí naše studenty a zaměstnance, aby přijali udržitelný životní styl.

Naše ekologické závazky byly odměněny oceněním First Class od People and Planet University League.

    Místa

    • Newcastle upon Tyne

      Newcastle University, NE1 7RU, Newcastle upon Tyne

    Otázky