Keystone logo
New England College Of Optometry

New England College Of Optometry

New England College Of Optometry

Úvod

New England College Of Optometry ( NECO ) je optometrická škola, která připravuje novou generaci poskytovatelů péče o oči, pedagogů a inovátorů prostřednictvím pečlivých osnov a rozsáhlých klinických zkušeností. Absolventi New England College Of Optometry absolvují soucitné a zkušené optometristy připravené na praxi v různých prostředích.

Na New England College Of Optometry vzděláváme studenty pro kariéru v poskytování péče o oči, výzkumu a vzdělávání. Vyzýváme studenty, aby kreativně přemýšleli o zraku a zraku a přispěli k budoucnosti pole.

Jako nezávislá škola New England College Of Optometry je New England College Of Optometry zaměřena pouze na vzdělávání v oblasti optometrie, výzkum a péči o pacienty. Zapisujeme studenty z 34 států a 8 zemí. Naše umístění v Bostonu poskytuje přístup k bohatě inovativnímu a aktivnímu vysokoškolskému vzdělávání a komunitě zdravotnictví v regionu. Hledáme agilní a odhodlané lidi, kteří by se připojili k naší komunitě a podporovali naše prvotřídní optometrické vzdělávání a zkušenosti s péčí o pacienty.

Místa

  • Boston

    Beacon Street,424, 02115, Boston

    Otázky