Keystone logo
National University of Natural Medicine LEKÁR naturopatického lékařství
National University of Natural Medicine

LEKÁR naturopatického lékařství

Portland, Spojené státy americké

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Smíšené, Na kampusu

Úvod

Licencovaní naturopatičtí lékaři získávají titul doktora naturopatické medicíny (ND), který zahrnuje více než 4 100 hodin celkové výuky a 1 200 hodin praktického klinického školení. Studijní programy ND musí splňovat standardy Rady o naturopatickém lékařském vzdělávání (CNME), řídícím orgánu uznaném americkým ministerstvem školství.

Náš studijní program naturopatická medicína připravuje absolventy se schopnostmi prospívat v komplexním prostředí zdravotní péče. Studenti NUNM učí širší škálu lékařských dovedností než kterákoli jiná naturopatická lékařská škola, včetně zkušeností s transgender medicínou a procesy na konci života.

NUNM mohou sledovat oblasti zaměření v oblasti přírodní medicíny. S dalšími studijními programy, certifikáty a učiteli na fakultách mají naši studenti možnost specializovat se na:

Výživa

Globální zdraví

Čínská medicína a akupunktura

Výzkum integrativní medicíny

Porodní asistence a porodnictví

Homeopatie

Shiatsu

Onkologie

Fyzikální medicína a karoserie

Gastroenterologie

Léčba bolesti a opioidů

Naši absolventi mají jedinečnou kvalifikaci, aby mohli sloužit v nejrůznějších zdravotnických profesích a pozicích, od lékařů primární péče ve federálně kvalifikovaných zdravotních střediscích (FQHC) až po doplňkové poskytovatele v předních onkologických nemocnicích.

O Škole

Otázky