Keystone logo
National University of Natural Medicine

National University of Natural Medicine

National University of Natural Medicine

Úvod

National University of Natural Medicine ( NUNM ) je nejstarší akreditovanou naturopatickou lékařskou univerzitou v Severní Americe a lídrem v oblasti výuky přírodních léčiv a výzkumem založeným na důkazech. Jako jedna z celosvětově nejrespektovanějších univerzit přírodního lékařství je naše účast na mezinárodním lékařském vzdělávání a výzkumu běžně vyžadována. Věříme v léčivou sílu přírody a že jídlo je lék.

National University of Natural Medicine nabízí úzce inspirativní prostředí pro učení a životně důležitou průkopnickou výzkumnou komunitu, která zahrnuje naše učebny, zdravotní střediska a další. Náš dynamický kampus nabízí všem našim studentům příležitost stát se agenty změn ve světě zdraví. Můžete být na hranici nových způsobů pohledu na výživu, duševní zdraví a další. Jako student medicíny budete pracovat s různými populacemi pacientů na našich komunitních klinikách a oceníte různá nastavení praxe. Naše zdravotní střediska a uznávaný výzkumný ústav Helfgott budou ústředním bodem vašeho kurzu. Na The National University of Natural Medicine , we are all about education, research, and service ― to je to, co naši studenti chtějí a pacienti potřebují.

Naši studenti jsou vášniví, vysoce úspěšní, kteří podnikají kroky, aby učinili svět lepším místem pomocí přírodní medicíny.

Naše výjimečné programy v naturopatické medicíně, klasické čínské medicíně, výzkumu integrativní medicíny, globálního zdraví a výživy spojují starodávnou léčivou moudrost s moderní vědou založenou na výzkumu. Naši absolventi jsou velmi žádaní - obrovské množství spotřebitelů zdravotní péče v USA hledá preventivní, neinvazivní a vysoce kvalitní přírodní zdravotní péči.

Místa

  • Portland

    South Porter Street,49, 97201, Portland

    Otázky