Keystone logo
Mt. San Antonio College

Mt. San Antonio College

Mt. San Antonio College

Úvod

O společnosti Mt. VAK

V Mt. SAC, studenti mohou získat plný zážitek z vysoké školy bez plného vysokoškolského dluhu. Našim studentům poskytujeme podporu a vynikající vzdělání, které potřebují k tomu, aby uspěli v nové kariéře, získali přístup na špičkové univerzity nebo pokročili ve své současné práci. Máme více než 260 studijních programů a certifikátů, 25 podpůrných programů a více než 50 studentských klubů a atletických programů.

Prohlášení o poslání

Poslání Mt. San Antonio College je podporovat všechny studenty při dosahování jejich vzdělávacích cílů v prostředí akademické excelence. Konkrétně je vysoká škola odhodlána poskytovat kvalitní vzdělávání, služby a školení pracovníků tak, aby se studenti stali produktivními členy rozmanité, udržitelné globální společnosti. Vysoká škola se zavazuje připravit studenty na celoživotní učení zvládnutím základních dovedností, dosažením přidružených titulů a osvědčení a dokončením kariérních a přenosových Pathways . Vysoká škola bude tento závazek plnit tím, že poskytne poutavé a podpůrné prostředí pro výuku a učení pro studenty různého původu, zkušeností, potřeb, schopností a cílů. Vysoká škola je odhodlána sloužit naší komunitě zlepšováním hospodářských výsledků, rozvíjením občanské angažovanosti, zvyšováním osobní pohody, podporou kritického myšlení a obohacením estetických a kulturních zážitků.

Prohlášení o víře

Mt. San Antonio College snaží být považován za jednu z předních komunitních vysokých škol v národě. Budeme považováni za vůdce v oblasti komunitního vyučování, programů a služeb. Jako přední komunitní vysoká škola poskytneme přístup ke kvalitním vzdělávacím programům a službám se zaměřením na úspěchy studentů v atmosféře integrity a respektu. Tuto pověst získáme důsledným překračováním očekávání našich studentů, našich zaměstnanců a naší komunity.

Základní hodnoty

 • Integrita: Chováme se k sobě čestně, eticky a s úctou v atmosféře důvěry.
 • Rovnost a rozmanitost: Respektujeme a vítáme všechny rozdíly a podporujeme rovné příležitosti k úspěchu v celé komunitě kampusu.
 • Komunitní budování: Pracujeme v odpovědných partnerstvích prostřednictvím otevřené komunikace, péče a spolupráce.
 • Zaměření na studenty: Zaměřujeme se na potřeby studentů a komunity jak v našem plánování, tak v našich akcích.
 • Celoživotní učení: Podporujeme pokračující dosahování vysokých vzdělávacích cílů prostřednictvím rovného přístupu k excelenci jak ve výuce, tak v podpůrných službách.
 • Positive Spirit: Pracujeme harmonicky, projevujeme soucit a jsme hrdí na naši práci.
 • Efektivní správa: Udržujeme a zlepšujeme instituci a prostředí efektivním využíváním zdrojů času, talentu, zařízení a financování.

Mt. San Antonio College","author_url":"","source":""}" alt="123065_architecture.jpg" />

123065_architecture.jpg

Na první pohled

Naši profesoři a lektoři patří mezi nejlepší ve svém oboru. Naši studenti pocházejí ze všech oblastí života a dělají skvělé věci. Naše zařízení soupeří s univerzitními budovami, což našim studentům dává příležitost pracovat s nejlepší technologií v nejlepším prostoru.

Umístění

Areál leží na 420 akrech ve Walnutu v Kalifornii, na východním okraji oblasti Los Angeles. Město Ořech je považováno za jedno z nejlepších malých měst, do kterého má časopis Money Money žít. Rozmanité předměstí, Walnut je známý pro jeho národně proslulé školy a jezdecké společenství. Město spojuje kouzlo venkovského bydlení s výhodami bytí jen 25 mil od centra Los Angeles a jeho neuvěřitelných kulturních a rekreačních aktivit.

Mt. San Antonio College slouží všem, od obyvatel až po pracující profesionály a zahraniční studenty. Jeho místní hranice okresu College zahrnují komunity Baldwin Park, Bassett, Charter Oak, Covina, Diamond Bar, jižní část Glendory, Hacienda Heights, město průmyslu, Irwindale, La Puente, La Verne, Pomona, Rowland Heights, San Dimas , Valinda, Walnut a West Covina.

Dynamická komunita

V Mt. San Antonio College , rozmanitost je to, co oživuje náš školní areál. Naši studenti pocházejí z jedinečného prostředí a jsou na různých místech svého života. Někteří jsou zde přímo ze střední školy, zatímco jiní mají rodiny a zaměstnání na plný úvazek, ale všichni jsou zde ze stejného důvodu: k dosažení svých cílů prostřednictvím vzdělávání. S hrdostí obsluhujeme více než 50 000 studentů ze všech oblastí života. Asi polovina našich studentů hledá tituly a certifikáty. Druhá polovina se těší komunitním programům, třídám rozvoje pracovních sil a dalším neúvěrovým kurzům.

Kvalitní akademici

Jsme hrdí na dokonalost a rozmanitost našich akademických programů. S tolika různými cestami na výběr na Mt. SAC, pokud začnete zde, můžete jít kamkoli.

 • Mt. SAC je 10 nejlepších Kalifornie Transfer College
 • 240 stupňů a programy certifikátů z čeho vybírat
 • 200 kurzů profesního rozvoje a komunit
 • Bakalářské tituly určené pro Mt. Studenti SAC
 • Nejmodernější zařízení, učebny a dílny
 • Nejlepší technologie a špičkové vybavení, které studentům pomáhá učit se

Studentská podpora

Díky našemu prosperujícímu prostředí kampusu a vzrušujícím studentským týmům a klubům, Mt. Studenti SAC získají kompletní vysokoškolský zážitek.

 • Více než 50 studentských klubů
 • 22 atletických programů (s více než 60 státními a národními tituly)
 • 25 bezplatných podpůrných programů, které studentům pomohou uspět na vysoké škole

Nepřekonaná hodnota

Jako nezisková California Community College, Mt. SAC poskytuje plně akreditované vysokoškolské kurzy za pouhých 46 USD za jednotku. Soukromé instituce jsou v průměru 30krát nákladnější.

Mt. San Antonio College","author_url":"","source":""}" alt="123066_flags2.jpg" />

123066_flags2.jpg

Proč Mt. VAK?

Existuje nespočet důvodů, proč si vybrat Mt. San Antonio College . Nabízíme stovky akademických, atletických a podpůrných programů, které pomáhají našim studentům dosáhnout jakéhokoli cíle. Ať už se chcete přestěhovat na čtyřletou univerzitu, vydělat si GED, získat svůj přidružený titul, nebo si jen vzít pár tříd, které vám pomohou s vaší prací, Mt. SAC má pro vás program.

Flexibilní programy, vynikající vzdělání

Mt. SAC má více než 90 různých studijních programů a 150 certifikačních (kariérních) programů v průmyslových odvětvích a předmětech od grafického designu přes zemědělství až po ošetřovatelství až po opravu klimatizace. Bez ohledu na předmět jsou naše kurzy nejvyšší kvality. Mt. Studenti, fakulta a vysoká škola SAC získali za svou práci nespočet ocenění a vyznamenání. Naše odhodlání k dokonalosti z nás učinilo Top 10 California Transfer College.

Úplné vysokoškolské zkušenosti bez dluhu na vysoké škole

Stojí obyvatele Kalifornie jen asi 1400 $ za rok, aby se zúčastnili Mt. San Antonio College . Nabízíme stejné kurzy všeobecného vzdělávání jako školy UC a CSU, ale stojí desítky tisíc dolarů méně. Ve skutečnosti mohou studenti získat bakalářský titul za poloviční částku studentského dluhu již od Mt. SAC a poté přechod na čtyřletou univerzitu. Kromě úspor nabízíme konkurenční atletické týmy, studentské kluby a nejmodernější zařízení a technologie, jaké byste našli na čtyřletých univerzitách.

Studentská podpora

Vysoká škola může být obtížná, zejména pro studenty, kteří nemají doma podporu, kterou potřebují, nebo kteří mají na podporu své rodiny. Proto poskytujeme našim studentům všechny nástroje, které potřebují k úspěchu. To zahrnuje doučování, péči o děti pro děti, kurzy ESL a kurzy základních dovedností.

Místa

 • Los Angeles

  Los Angeles, Spojené státy americké

Otázky