Keystone logo
Moreno Valley College Spolupracovník vědy v DENTÁLNÍ HYGIENĚ
Moreno Valley College

Spolupracovník vědy v DENTÁLNÍ HYGIENĚ

Moreno Valley, Spojené státy americké

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Tento program připravuje jednotlivce na čištění zubů, aplikaci preventivních materiálů, poskytování zdravotní výchovy a poradenství v oblasti péče o zdraví pacientů, identifikaci orálních patologií a zranění a správu postupů dentální hygieny. To zahrnuje výuku zubní anatomie, mikrobiologie, patologie; teorie a techniky dentální hygieny; provoz a údržba čisticího zařízení; dentální materiály; radiologie; vzdělávání a poradenství pro pacienty, vedení kanceláře; klinický výcvik pod dohledem; a profesionální standardy.

Předpoklady programu: Biologie 50A, Biologie 50B, Komunikační studia 1, Chemie 2A, Chemie 2B, Angličtina 1A, Matematika 52, Biologie 55, Kineziologie 4, Psychologie 1 a Sociologie 1.

Po úspěšném absolvování tohoto certifikačního programu by studenti měli být schopni: Být kompetentní v dodržování zákona o zubní praxi v Kalifornii; Praxe jako kompetentní odborník; dokončit národní a státní licenční zkoušky; Demonstrovat chování založené na etických a morálních hodnotách stanovených Americkou asociací dentálních hygieniků; Poskytujte služby dentální hygieny na úrovni, která podporuje spokojenost pacientů.

Přidružený vědecký titul v zubní hygieně bude udělen po splnění požadavků na titul, včetně všeobecného vzdělání a dalších požadavků na promoci.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy