Keystone logo

Montclair State University

A logo

Úvod

Na Feliciano School of Business na Montclair State University, my jsou poháněny jediným cílem: přeměnit současné studenty do zítřejší obchodních lídrů.

Jako School of Business studenta, získáte dovednosti, znalosti a zkušenosti, které potřebujete, aby úspěšně konkurovat v dnešním globálním trhu. Naše programy nabízejí jedinečný soubor zkušeností, které měly zvýšit úspěch v celé řadě firemních, neziskového a veřejného sektoru.

Analytická Perspective

Budete spolupracovat s prvotřídním fakultě myšlenkových vůdců a profesionály, kteří vám pomohou získat analytického myšlení, strategické komunikační a vůdčí schopnosti, které jsou základem trvalé profesionální úspěch.

Náš přísný MBA program bude pohánět svou současnou kariéru na další úroveň nebo řadit a prozkoumat nové směry. Nabízíme flexibilitu, kterou potřebují, s osnov, které rozvíjí svůj talent a dovednosti - a zároveň na svůj pracovní rozvrh.

V záběru se celý svět podnikání

Váš komplexní vzdělání neskončí ve třídě. Budete mít možnost dát teorii podnikání do praxe - a získat obchodovatelný zkušenosti s potenciálními zaměstnavateli - z rukou-o Co-op a stáží.

Prostřednictvím pravidelných přednášek a programů, budete zapojit a spojit s významnými vedoucích pracovníků a podnikatelů, firemní přátelům a partnerům, a sítě aktivně zapojeny absolventů, kteří se otevřou dveře pro vás během své kariéry. Naši absolventi jsou lídry ve svých oborech a jsou neocenitelným zdrojem informací pro vás v celém svém profesním životě. Přístup k této síti dynamických. dedikované absolventů je důležitou součástí zkušenosti Business School.

Agilního myšlení

Co dělá obchodní vůdce? Myslíme si, že je to schopnost přizpůsobit a reagovat na výzvy vyvíjejícího podnikatelského prostředí.

Naše Kariéra Services Center vám pomůže určit a prozkoumat best-fit možnosti kariéry, spojit se stáží nebo přistát na plný úvazek ve zvoleném oboru.

Když se připojit k naší pestré společenství agilní, vynalézavý studentů, budete rozvíjet myšlení a dovednosti potřebné pro celoživotní osobního a profesního úspěchu.

Místa

  • USA Online

Otázky