Keystone logo

MIU City University Miami

A logo

Úvod

Univerzita pro skutečný svět

Posláním MIU je poskytovat inovativní a cenově dostupné vysoce kvalitní studijní programy a příležitosti k učení studentům po celém světě.

Závazek k dokonalosti a kvalitě inspiruje naše programy, které připravují studenty čelit globálním výzvám a úspěšně uplatňovat své akademické znalosti v situacích skutečného života .

Inovativní vzdělávací model MIU jako součást Proeduca Group, globálního lídra v online vzdělávání, integruje pokročilé technologie s personalizovaným a vysoce kvalitním vzděláváním.

Důvody ke studiu na MIU

Titul akreditovaný v USA. Licence a akreditace

Studium ve Spojených státech nabízí příležitost vstoupit na mezinárodní trh práce „předními dveřmi“, protože kvalifikace z USA nabízí v mnoha zemích konkurenční výhodu. MIU je licencována Komisí pro nezávislé vzdělávání Ministerstva školství Floridy a je akreditována ACICS – Akreditační radou pro nezávislé vysoké školy a školy.

Kvalifikovaná mezinárodní fakulta

V našem poslání učinit MIU univerzitou pro skutečný svět, naše mezinárodní fakulta vyvažuje obchodní a akademický svět, generuje a rozšiřuje znalosti, které lze aplikovat na všechny typy podniků.

Možnosti stipendií a flexibilní plány výuky

V MIU jsme odhodláni pomoci co největšímu počtu lidí získat přístup k vysokoškolskému vzdělání. Z tohoto důvodu poskytujeme řadu stipendií na základě prospěchu a potenciálu. MIU navíc nabízí speciální platební plán, který studentům umožňuje flexibilně financovat svá studia. Neodkládejte své vzdělání!

Vedení online vzdělávání

V Proeduca Group naše hodnoty vycházejí z přesvědčení, že můžeme využít inovace a technologie k překonání hranic, z čehož budou mít prospěch lidé na celém světě tím, že jim poskytneme přístup k vysoce kvalitnímu vzdělání. MIU těží z prestižního online vzdělávacího modelu skupiny, který je založen na 4 klíčových pilířích:

 • Rozsáhlé učební zdroje umožňující samostudium a hloubkové potápění v oblastech zájmu.
 • Exkluzivní osobní lektor, který od prvního dne podporuje a vede studenta celým akademickým procesem (administrativa, akademici, technologie).
 • Živé online kurzy. Dobře strukturované, interaktivní a vedené fakultou jsou skutečným rozšířením tradičního zážitku ve třídě. Budou vždy zaznamenány a lze k nim kdykoli přistupovat prostřednictvím online kampusu.
 • Systém průběžného hodnocení pro progresivní a nepřetržitý proces učení.

MIU vám nabízí možnost vybrat si ze dvou různých studijních režimů. Každý formát je navržen tak, aby vyhovoval různým specifickým potřebám studentů.

Online

 • Přizpůsobení se vašemu rytmu. Rozložte si pracovní zátěž podle svého osobního studijního rytmu, rozvrhu a kariéry. To vám umožní dosáhnout optimální rovnováhy mezi vašimi vzdělávacími a profesními cíli.
 • Špičková vzdělávací technologie. Náš program využívá nejlepší využití technologie pro vzdělávání, aby poskytl výjimečný zážitek z distančního vzdělávání. Využíváme kombinaci online diskusí, multimediálních dokumentů, videokonferencí, workshopů a dalších, abychom poskytli vysoce přizpůsobený, interaktivní a uživatelsky přívětivý vzdělávací zážitek.
 • Protože život je digitální. Každý den mají podniky týmy rozptýlené po celém světě, které vedou projekty z různých částí světa. Náš online formát tuto realitu odráží a umožňuje vám najít rovnováhu mezi akademickým pokrokem, profesním růstem a osobním naplněním. Neodkládejte svůj život!

Hybridní

 • Zkušenosti z USA. Žijte v Miami, mezinárodním centru multikulturalismu, a zažijte shon velkého amerického města.
 • Opravdu rozmanité. Seznamte se s mezinárodními profesionály z různých prostředí a vytvořte dlouhodobé obchodní vztahy.
 • Výbuch vidění. Každá kohorta je ručně vybírána a má omezenou velikost, což umožňuje každému studentovi osobně komunikovat s mezinárodními učiteli a spolužáky a získat ze svých tříd maximum.

Vízové požadavky

Studentské vízum F1

Pokud jste se rozhodli studovat svůj hybridní program v Miami a jste mezinárodní student, musíte požádat o studentské vízum F1, které lze vyřídit za asistence MIU.

Jak získat studentské vízum?

 1. Jakmile přijmeme vaši přihlášku, budete zaregistrováni do Informačního systému pro studenty a výměnné návštěvníky (SEVIS) a budete muset zaplatit poplatek SEVIS I-901 (350 USD).
 2. Souběžně vám váš osobní poradce v MIU zašle odkaz k vyplnění a zaplacení formuláře I-20 (250 USD). Jakmile obdržíme potvrzení o platbě, zašleme vám formulář I-20.
 3. Poté, co obdržíte formulář I-20 a zaregistrujete se v SEVIS, můžete na americkém velvyslanectví nebo konzulátu požádat o vízum F1.
 4. Když se zúčastníte vízového pohovoru, musíte předložit formulář I-20, dopis o přijetí MIU a smlouvu o registraci.
 5. Administrativní kancelář vašeho velvyslanectví vás bude kontaktovat s řešením víz F1. Zahraničním studentům doporučujeme zahájit přijímací proces s dostatečným předstihem před zahájením výuky, aby měli čas dokončit vízový proces.

Místa

 • 111 NE 1st Street, 6th Floor, FL 33132, Miami

Otázky