Keystone logo
MGH Institute of Health Professions

MGH Institute of Health Professions

MGH Institute of Health Professions

Úvod

MGH Institute of Health Professions je inovativní interprofesionální postgraduální škola v Bostonu, která připravuje přední zdravotnické pracovníky v oblasti genetického poradenství, komunikačních věd a poruch, vzdělávání ve zdravotnických profesích, ošetřovatelství, pracovní terapie, fyzikální terapie, lékařských asistentských studií, rehabilitačních věd. Nabízí fakultě a studentům jedinečnou příležitost učit se a spolupracovat s odbornými lékaři v různých nemocničních, klinických, vzdělávacích a komunitních zařízeních.

Díky integraci výuky ve třídě s výzkumem a klinickými zkušenostmi institut uděluje doktorské tituly, magisterské tituly, uděluje osvědčení o pokročilém studiu a nabízí další vzdělávání praktickým odborníkům i jednotlivcům s maturitou, kteří vstupují do zdravotní péče z jiného oboru.

MGH Institute, akreditovaný New England Commission of Higher Education (NECHE), má více než 1 500 studentů na plný a částečný úvazek.

IHP je jediným přidruženým sdružením v Partners HealthCare, největším poskytovateli zdravotní péče v Nové Anglii založeném Massachusetts General Hospital a Brigham and Women's Hospital, včetně Spaulding Rehabilitation Hospital, Newton-Wellesley Hospital a North Shore Medical Center. Toto přidružení nabízí studentům bezkonkurenční příležitosti učit se a spolupracovat s odbornými lékaři v různých nemocničních, klinických a komunitních zařízeních.

Institut MGH věří, že znalosti začínají objevováním prostřednictvím výzkumu. Fakulta ústavu se zapojuje do původního klinického výzkumu - většinou společného a mezioborového - s cílem v konečném důsledku zlepšit prevenci, diagnostiku a léčbu lidských poruch a postižení.

Všechny akademické programy podporují meziprofesní týmovou spolupráci prostřednictvím jedinečného modulu IMPACT Practice školy a nabízejí osobní pozornost v pečlivém prostředí pro spolupráci založeném na odborných znalostech a vědeckých výsledcích naší fakulty. Akademické zkušenosti jsou dále obohaceny rozmanitostí pozadí a životních zkušeností našich studentů.

Ať už jste právě na vysoké škole, měníte kariéru nebo jste praktickým lékařem, který chce ve vaší kariéře postoupit, MGH Institute má diplom nebo program certifikátů, který je pro vás vhodný.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Boston

    1st Avenue,36, 02129, Boston

    Otázky