Keystone logo
Mercy Hospital College Of Nursing

Mercy Hospital College Of Nursing

Mercy Hospital College Of Nursing

Úvod

Ve společnosti HCA Healthcare nás pohání jediná mise: Především se věnujeme péči a zlepšování lidského života.

Společnost HCA Healthcare se zaměřuje na to, aby lidem poskytla zítřejší zdraví. Jako jeden z předních poskytovatelů zdravotnických služeb v zemi se HCA Healthcare skládá z více než 180 nemocnic a 2 000+ míst péče v 21 státech a Velké Británii.

Kromě nemocnic patří k místům péče chirurgická centra, volně stojící pohotovostní služby, centra urgentní péče, diagnostická a zobrazovací centra, ambulance a kliniky lékařů.

Mnoho věcí odlišuje HCA Healthcare od jiných zdravotnických organizací; v našem jádru jsou však naši největší silou naši lidé.

Každý den přibližně 280 000 kolegů chodí do práce s kolektivním zaměřením: naši pacienti. Naše zaměření pozitivně ovlivňuje zkušenost s péčí u postele i mimo ni.

Jako učící se zdravotní systém analyzuje HCA Healthcare každý rok údaje z přibližně 35 milionů setkání pacientů. Tato data pomáhají vyvíjet technologie a osvědčené postupy, které zlepšují péči o pacienty. Své poznatky sdílíme také s širší komunitou zdravotní péče a vládními agenturami, abychom zlepšili péči všude.

Jsme hrdí na dopad, který máme v našich komunitách prostřednictvím zaměstnanosti, investic a charitativního dárcovství.

V roce 2019 jsme investovali 4,2 miliardy $ do kapitálových investic do pozemků, budov a zařízení. Kromě toho HCA Healthcare platí značné daně, které pomáhají revitalizovat komunity.

Poskytli jsme také charitativní péči, nepojištěné slevy a další nekompenzovanou péči v odhadované ceně 3,7 miliardy USD v roce 2019.

Ve společnosti HCA Healthcare jsme nadšeni budoucností medicíny. Věříme, že máme jedinečnou pozici hrát vedoucí roli v transformaci péče.

Místa

  • Miami

    3663 S Miami Ave Miami, FL 33133, , Miami

    Otázky