Keystone logo
University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences MSc v oboru dentální materiály
University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences

MSc v oboru dentální materiály

Birmingham, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Oct 2024

GBP 29 340 / per year *

Na kampusu

* pro zahraniční studenty I £ 10,530 pro britské studenty

Úvod

Tento program poskytuje základ v klíčových principech materiálové vědy a školících dovednostech pro úspěšný výzkum a publikaci a pro vývoj další generace materiálů a procesů.

Existuje jen velmi málo aspektů stomatologie, které se nespoléhají na materiály, a věda o dentálních materiálech je pravděpodobně tím nejdůležitějším předmětem, který by se měl zubní lékař, příbuzný učitel nebo výzkumník naučit. Trh dentálních materiálů se také rychle vyvíjí a má rychlý obrat produktů. Další vzdělávání ve vědě o zubních materiálech bude přínosem pro každodenní klinickou praxi a úspěšné dokončení tohoto programu poskytne větší zaměstnatelnost v zubní praxi a při podávání žádostí o postgraduální výzkumné tituly

Jednoletý magisterský program na plný úvazek (a dvouletý na částečný úvazek) vítá studenty z různých prostředí od klinických lékařů a zubních techniků, kteří jsou povinni tento předmět vyučovat, až po ty, kteří usilují o kariéru v související oblasti výzkumu, zda mají klinické nebo neklinické vysokoškolské vzdělání a zda jsou ze Spojeného království nebo ze zahraničí.

Proč studovat tento kurz?

  • Výuka od světových poplatků v příslušných klinických a vědeckých oborech.
  • Účelově postavená integrovaná Birmingham Dental Hospital and School of Dentistry (první postavená ve Spojeném království již téměř 40 let) navržená tak, aby nabízela prvotřídní výzkumná zařízení a moderní výukové prostředí pro více než 600 studentů a stážistů.
  • Nácvik základních aspektů biologické interakce materiálů.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky