Keystone logo
Mayo Clinic College of Medicine and Science

Mayo Clinic College of Medicine and Science

Mayo Clinic College of Medicine and Science

Úvod

Mayo Clinic College of Medicine and Science transformuje zdravotní péči o pacienty i společnost prostřednictvím excelence ve vzdělávání, objevování, inovacích, týmové práci a vedení.

Posláním akademie je vzdělávat a inspirovat různorodou pracovní sílu poskytovatelů zdravotní péče, lékařů a vědců prostřednictvím excelence v lékařském vzdělávání, výzkumu a klinické péči; Zmírnit lidské utrpení poskytnutím soucitné a kulturně citlivé péče; Posílit biomedicínské vědy objevováním a inovacemi a rozvíjet národní systém zdravotní péče prostřednictvím populační vědy a vedení.

Od doby, kdy byla klinika Mayo založena před více než 150 lety, bylo naším cílem poskytovat vynikající péči našim pacientům a nabízet vynikající vzdělávací programy, které zajistí úspěch další generace lékařských, vědeckých a příbuzných zdravotnických pracovníků.

Ve skutečnosti i naše jméno - klinika Mayo - pochází z této myšlenky. Dr. William Worrall Mayo a jeho synové, Dr. William J. Mayo a Dr. Charles H. Mayo, od začátku pozvali lékaře a studenty, aby navštívili Rochester v Minnesotě a seznámili se s jejich inovativní lékařskou a chirurgickou praxí. Návštěvníci přicházející na pozorování odkazovali na návštěvu „Mayosovy kliniky“.

Současně byli bratři Mayové a jejich kolegové významnými vědci, kteří cestovali po světě, aby se učili od ostatních a přinášeli zpět nejnovější medicínský vývoj, který začlenili do své vlastní praxe. Jak integrovaná lékařská praxe na klinice Mayo rostla, důležitost vzdělávání byla i nadále ústředním bodem.

Místa

  • Rochester

    1st Street Southwest,200, 55905, Rochester

    Otázky