Keystone logo
Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences Mistr akupunktury a čínské bylinné medicíny
Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Mistr akupunktury a čínské bylinné medicíny

Worcester, Spojené státy americké

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 30 915 / per year *

Na kampusu

* rok 1: 29 760 $/akademický rok; roky 2-3: 33 000 $/akademický rok

Úvod

Mistr akupunktury a čínské bylinné medicíny je 36měsíční program, který studentům poskytuje znalosti, dovednosti a kompetence k poskytování vysoce efektivní péče pacientům všech věkových kategorií v různých prostředích, včetně soukromých praxí a nemocnic. Program nabízí jak učební, tak klinický výcvik ve studiích akupunktury, s důrazem na praktické učení pod přímým dohledem zkušeného učitele. Kromě toho studenti absolvují specializované školení v čínské bylinné medicíně.

V prvním roce se studenti naučí základní základní teorie a principy východní i západní medicíny. Okamžitě začnete cvičit klinické dovednosti a rozvíjet odborné kompetence nezbytné k tomu, abyste se stali úspěšným akupunkturistou se zvláštním důrazem na techniky akupunkturní jehly a čínskou bylinnou medicínu. Studenti začínají své klinické zkušenosti pozorováním a asistencí při poskytování péče o pacienta.

Ve druhém ročníku studenti integrují základní materiál z prvního ročníku programu s pokročilejšími koncepty východní a západní lékařské teorie a také čínské bylinné medicíny. Studenti také rozvíjejí odborné kompetence a učí se formulovat diagnózu a plán léčby. Studenti pokračují ve svých klinických zkušenostech jako stážisté odpovědní za řízení a poskytování péče o pacienty.

Ve třetím ročníku studenti dokončí klinické zkušenosti a jsou umístěni do různých klinických zařízení poskytujících péči o pacienty pod přímým dohledem vedoucího fakulty. Studenti pokračují ve svém profesním rozvoji absolvováním řady praktických manažerských kurzů. Po dokončení programu jsou absolventi způsobilí skládat národní zkoušky a hledat licenci.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

O Škole

Otázky