Keystone logo
University of London International Programmes Postgraduální diplom v oboru demografie a zdraví
University of London International Programmes

Postgraduální diplom v oboru demografie a zdraví

UK Online, Spojené království

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 300 / per year

Dálkové studium

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Získejte prestižní postgraduální diplom v oblasti demografie a zdraví prostřednictvím distančního vzdělávání

Tento unikátní online Masters stupeň nabízí odbornou přípravu ve populačních studií, která zdůrazňuje zdravotní a sociální epidemiologie. Je určen pro zájemce o získání technické odborné znalosti v oblasti demografie a porozumění vzájemnou souvislost mezi studiemi a zdraví obyvatelstva, včetně plodnost, sexuální chování, stárnutí, nerovností v oblasti zdraví a průměrné délky života. Absolventi kurzu budou vybaveny tak, aby usilovali o kariéru v oblasti veřejného zdraví, akademický výzkum ve velmi širokém povahy, nevládní organizace, reprodukční zdravotní programy, zdravotnictví, státní statistické úřady, stejně jako politiku a plánování organizace. Studie rok začíná 1. října. Registrovaní studenti nebudou dostávat studijní materiály do září a přístup k on-line vzdělávání stránkách School otevře 1. října. Studenti mají povoleno studovat základní moduly ve svém prvním ročníku pouze.

Cíle programu

Program si klade za cíl poskytnout širokou odbornou přípravu v teorie a metody demografie a obyvatelstvo vědy a jejich aplikace do zdravotnictví, sociální péče a ekonomický rozvoj. Dokončení MSc může umožnit studentům postupovat do vyššího stupně výzkumu v oblasti veřejného zdraví a medicíny.

aplikovat

Prestiž

Londýnská škola hygieny a tropické medicíny (LSHTM) je vedoucí postgraduální zdravotnickou institucí v Evropě v oblasti veřejného zdraví a tropické medicíny. To byl korunován na 'University of the Year' v Times Higher Education Awards 2016 pro jeho 'mimořádné' reakci na Ebola krizi.

výborná podpora

Moduly Demografie a zdraví jsou dodávány prostřednictvím poskytování interaktivních výukových materiálů dodaných on-line prostřednictvím on-line vzdělávání stránkách School (Moodle), a podporován CD-ROM, praktické sešitů a učebnic (v závislosti na zvoleném modulu). Studenti jsou aktivně povzbuzováni k účasti na internetových diskusních fórech. Trénink je také v použití STATA statistickým softwarem.

Pozdní poplatek za podání žádosti

Žadatelé, kteří předloží žádosti června 2017 nebo po 1. budou muset zaplatit poplatek za podání žádosti ve výši 100 £ v místě podání, která bude odečtena ze zůstatku z poplatků vybíraných při registraci. V případě, že aplikace nemá za následek registraci, bude poplatek za podání žádosti nevrací. Žádný poplatek za podání žádosti se budou vztahovat na žádosti podané do 31. května 2017.

Jak budete studovat

Budete studovat nezávisle na čase a tempem, které vám vyhovuje (podle některých termínů specifických pro jednotlivé programy) s využitím komplexních studijních materiálů poskytnutých s podporou dostupného od akademických pracovníků. Jakmile se zaregistrujete, budete mít přístup do výukových materiálů pro modul (y) jste si vybrali ke studiu. Modul materiály vás v rámci programu řízeného samostatného studia a ukazují, jak a kde můžete získat doplňkové studijní materiály a podporu přístupu tutorial, aby posílily své studium. Lektoři jsou přiřazeny ke každému modulu a jsou připraveni odpovědět na dotazy a podpořit diskusi během sledovaného období, a to prostřednictvím on-line virtuálního výukového prostředí. Víme, že pokud máte práci na plný úvazek, rodinné nebo jiné závazky, a chtějí studovat na dálku, budete mít mnoho volání na váš čas. Proto je Postgraduální certifikát může být dokončena v období 1-5 let a postgraduální diplom nebo MSc v oboru 2-5 let, poskytuje určitou flexibilitu plánovat své studium. Studie rok pro většinu modulů probíhá od začátku října až do zkoušky června, zatímco pár EPM modulů běžet od začátku ledna až do přiřazení předložení na konci srpna. Tutoriál podpora je k dispozici po celou tuto dobu. Žáci, kteří projekty jsou přiřazeny osobní dohledu na podporu jejich práce na projektech, které se většinou provádí v období od ledna do konce září v posledním roce.

Struktura a osnovy

Postgraduální diplom: 8 modulů (6 povinných základních modulů plus 2 volitelných modulů)

ib

Akademické požadavky

  • Bakalářský titul (např bakalářský), který je považován za přinejmenším srovnatelná s ve Velké Británii druhé třídy diplom, od instituce, který je přijatelný pro univerzity, za předpokladu, že míra je u pacienta vhodné, aby v průběhu studia je třeba dodržet (vhodné bakalářské tituly by měly zahrnovat jakoukoliv společenskou vědu, kvantitativní nebo veřejnou zdravotní téma. Například, geografie, sociologie, ekonomie, politických věd, statistiky, antropologie, matematiky, humanitní vědy, biologické vědy nebo podobný předmět); nebo
  • zapsáno kvalifikace vhodné, aby v průběhu studie, která má být dodržen, v lékařství, stomatologie nebo veterinárního lékařství.
  • Aplikace s příslušnou technickou kvalifikaci, nebo ekvivalentní kvalifikaci a zkušenosti ze zahraničí, jsou rovněž vítány.

POUŽÍVEJTE TODAY zde

O Škole

Otázky

Podobné kurzy