Keystone logo
University of London International Programmes Postgraduální certifikát v globální politice zdravotnictví
University of London International Programmes

Postgraduální certifikát v globální politice zdravotnictví

UK Online, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2023

GBP 7 600 / per year

Dálkové studium

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Studie o prestižním certifikátu PG v globální zdravotní politice pomocí dálkového studia

Tento program vám poskytuje in-hloubka pochopení determinant zdraví a výsledků, které přesahují hranice jednotlivých států, a politických reakcí nutných pro ochranu a podporu zdraví obyvatelstva v globalizujícím se světě.

Program je zaměřen na studenty a odborníky z obou zdravotnických a nezdravotnických prostředí, kteří se snaží pochopit, více o politice životního prostředí v souvislosti s problematikou globálního zdraví. To bude mít hodnotu, zejména pro ty, kteří mohou být snaží převzít pozice vztahující se k otázkám globální politiky zdraví ve vnitrostátních, regionálních nebo celosvětových zdravotnických organizací, souvisejících se zdravím výzkumných institucí, nevládních organizací a soukromých poradenských firem.

Jednotlivé moduly

Studovat jednotlivé moduly v samostatném základu je ideální volbou, pokud chcete aktualizovat své odborné znalosti nebo ochutnat program. Poplatek je 1.900 £ na modul.

Cíle programu

Na konci tohoto programu, budete se očekává, že:

  • zavedly pevný základ v různých teorií a praxí zabývající se globální politiky v oblasti zdraví
  • porozumět vznikající institucionální struktury a mechanismy řízení pro řešení globálních otázek zdraví,
  • získat dobré zhodnocení relevantních výzkumných metod zdravotní politiky, jako jsou srovnávací analýzy a cross country učení
  • umět aplikovat tyto analytické a metodické schopnosti řešit různorodé problémy spojené s globálními zdravotními problémy.

aplikovat

Prestiž

London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) je přední postgraduální institucí v Evropě z hlediska veřejného zdraví, zdraví na celosvětové úrovni a tropické medicíny. Škola získala Gates cenu za globální zdraví v roce 2009 (v hodnotě $ 1 milión), stávat se první akademická instituce a první britská organizace vyhrát cenu.

To byl korunován na 'University of the Year' v Times Higher Education Awards 2016 pro jeho 'mimořádné' reakci na Ebola krizi.

výborná podpora

Mezi základní moduly tohoto programu jsou dodávány převážně on-line přes LSHTM Virtual Learning Environment, Moodle, který obsahuje skript a skluzavky, aktivity, diskusní fóra a odkazy na všechny náležitosti a některé doporučené čtení prostřednictvím on-line knihovny LSHTM je. Tutorial podpora je k dispozici prostřednictvím Moodle, kde si můžete také komunikovat s ostatními studenty. Máte také přístup k on-line zdrojům knihovny přes London School of Hygiene & Tropical Medicine je Univerzita v londýnských knihoven Senát domu.

Pozdní poplatek za podání žádosti

Žadatelé, kteří předloží žádosti června 2017 nebo po 1. budou muset zaplatit poplatek za podání žádosti ve výši 100 £ v místě podání, která bude odečtena ze zůstatku z poplatků vybíraných při registraci. V případě, že aplikace nemá za následek registraci, bude poplatek za podání žádosti nevrací. Žádný poplatek za podání žádosti se budou vztahovat na žádosti podané do 31. května 2017.

Ib

Stipendia

London School of Hygiene & Tropical Medicine má partnerství s Nadací Said, který nabízí možnosti financování pro syrských, libanonských, Jordánska nebo palestinských státních příslušníků. Více informací naleznete na našich Financování svého studia stránku.

Struktura a osnovy

PG Cert: 4 povinné základní moduly

Akademické požadavky

První nebo druhá třída diplom nebo ekvivalent, od univerzity nebo jiné instituce, které jsou přijatelné pro University of London, in:

  • Buď vědecký předmět, jako například: biologie, medicíny, ošetřovatelství, nebo farmacie;
  • Nebo věda podléhá společenské, jako jsou: antropologie, demografie, rozvojových studií, ekonomie, ekologické studie pro lidská práva, Geografie, Mezinárodní politika, mezinárodní vztahy, právo, politická studia, politika, politologie, sociologie, nebo vodu a kanalizaci.

Upozorňujeme, akceptujeme kvalifikaci z celého světa

O Škole

Otázky

Podobné kurzy