Keystone logo
Louisiana State University

Louisiana State University

Louisiana State University

Úvod

Vychováváme a trénujeme další generaci zdravotnických pracovníků a vědců, kteří budou pokračovat v našem hrdém odkazu inovativní a život zachraňující zdravotní péče a špičkového lékařského výzkumu. Jako jeden z pouhých sto čtyřiceti akademických lékařských středisek (AMC) v zemi je LSU Health Shreveport uctívaným pokladem v komunitě, která za své vytvoření bojovala celá desetiletí.

Naše primární fakultní nemocnice se nacházejí v Shreveportu a Monroe a jsou spravovány Ochsner LSU Health Shreveport. Mezi další výukové weby patří Lékařské centrum Overton Brooks VA, Shrinerova nemocnice pro děti, Willis-Knighton Medical Center, CHRISTUS Health a Rapides Medical Center.

Primárním posláním Louisiana State University Health Shreveport je VYUČOVÁNÍ, ZDRAVOVÁNÍ a OBJEVOVÁNÍ s cílem prosazovat blahobyt regionu i mimo něj. LSU Health Shreveport zahrnuje lékařské fakulty, postgraduální studium a spojenecké zdravotnické profese v Shreveportu.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Shreveport

    University Place,One, 71115, Shreveport

    Otázky