Keystone logo
Loras College Ošetřovatelský duální studijní program 3+2
Loras College

Ošetřovatelský duální studijní program 3+2

Dubuque, Spojené státy americké

5 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 33 500 / per year *

Na kampusu

* roční sazba na plný úvazek

Úvod

Loras College a Northeast Iowa Community College společně nabízejí 3+2 ošetřovatelský duální studijní program.

Studenti Loras College mohou začít svou akademickou cestu v rámci ošetřovatelského programu 3+2. Studenti Lorasu, kteří se zajímají o zdravotnictví, budou mít nyní možnost pokračovat v oboru ošetřovatelství a zároveň dokončit bakalářský titul v Lorasu. Po úspěšném absolvování programu získají studenti bakalářský nebo bakalářský titul z Loras College a titul ošetřovatelky z NICC.

"Program nabízí studentům výhodu kombinace bakalářského studijního programu s ošetřovatelským kurzem, aby odrážel jejich konkrétní zájmy a profesní cíle. Aktuálně schválené bakalářské obory, které poskytují Pathway k programu ošetřovatelství 3+2, zahrnují kineziologii a španělštinu s dalšími možnostmi již brzy." - Dr. Donna Healdová, probošt

Studenti Lorasu absolvují během prvních tří let v Lorasu ročníkové práce v obecném vzdělávání a jejich akademickém oboru. Také během tohoto časového období musí studenti úspěšně absolvovat ročníkové kurzy z anatomie a fyziologie, výživy, lednového semestrálního kurzu, který je kvalifikuje ke zkoušce certifikovaného ošetřovatelského asistenta, následovaný online kurzem pro výpočet dávky, který je připraví na vstup do společnosti Health Education Systems Incorporated (HESI) přijímací zkouška ošetřovatelství.

Studenti dokončují své ošetřovatelské kurzy v kampusu NICC Peosta obvykle ve čtvrtém a pátém ročníku a dokončují své klinické rotace v oblasti Dubuque.

Po úspěšném absolvování pátého ročníku získají studenti bakalářský nebo bakalářský titul z Loras College , jejich přidružený titul v oboru ošetřovatelství z NICC a budou mít nárok psát licenční zkoušku národní rady (NCLEX), aby se stali registrovanými zdravotní sestra s přidaným pověřením bakalářského titulu.

Přepis

Studenti, kteří se účastní programu duálního studia 3+2 Loras/NICC, jsou studenti prezenčního studia zapsaní na Loras College po dobu všech pěti let. Kurzy převzaté v areálu NICC budou přepsány Loras College a NICC.

Semestrální práce mezi oběma institucemi se musí rovnat dvanácti (12) kreditům nebo více, aby byl zajištěn stav na plný úvazek. Studenti se musí zaregistrovat a dokončit ekvivalent dvanácti kreditů, jinak riskují zpětné úpravy své studentské pomoci. Studenti budou křížově registrováni pro své ošetřovatelské kurzy NICC prostřednictvím kanceláře Loras Registrar. Kurzy NICC budou přepsány jako kurz Loras, přičemž konečné známky budou hlášeny a vypočítány do Loras GPA. Křížově registrované kurzy vyžadují, aby studenti dodržovali zásady a postupy spojené s institucí spravující práci v kurzu (v tomto případě NICC).

O Škole

Otázky