Keystone logo
Long Island University

Long Island University

Long Island University

Úvod

Long Island University , založená v roce 1926, pokračuje v předefinování vysokoškolského vzdělávání a poskytuje vysoce kvalitní akademickou výuku na fakultách světové třídy. LIU, uznávaná Forbesem pro svůj důraz na zážitkové učení a Brookings Institution pro svou „přidanou hodnotu“ k výsledkům studentů, nabízí LIU téměř 250stupňové programy se sítí více než 280 000 absolventů, která zahrnuje přední představitele a podnikatele z celého světa.

LIU Brooklyn umožňuje studentům realizovat svůj plný potenciál jako eticky založení, intelektuálně energičtí a společensky odpovědní globální občané. Areál nabízí profesionálnější programy ve zdravotnictví než jakýkoli jiný kampus v metropolitní oblasti New Yorku, včetně Arnold a Marie Schwartz College of Pharmacy & Health Science a The Harriet Rothkopf Heilbrunn School of Nursing. LIU Brooklyn je domovem divadla Kumble Theatre for the Performing Arts, dynamického představení určeného k podpoře uměleckého objevování studentů, a sportovních týmů divize I.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • New York

    1 University Plaza, Brooklyn, NY 11201, USA, , New York

  • Brookville

    720 Northern Boulevard, , Brookville

Otázky