Keystone logo
London School of Economics and Political Science (LSE) Analýza zdravotnických systémů: lekce z online kurzu certifikátů COVID-19
London School of Economics and Political Science (LSE)

Analýza zdravotnických systémů: lekce z online kurzu certifikátů COVID-19

Holborn, Spojené království

6 Weeks

Angličtina

Poloviční úvazek

USD 2 866

Dálkové studium

Úvod

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Rozvíjejte technické znalosti o výkonu a reakcích zdravotního systému, zejména optikou pandemie COVID-19

Tento kurz online analýzy Analysing Health Systems: Lessons From COVID-19 je certifikován britskou certifikační službou CPD a může být použitelný pro jednotlivce, kteří jsou členy profesních orgánů se sídlem ve Velké Británii nebo jsou s nimi spojeni. Kurz má odhadem 50 hodin učení.

Poznámka: Pokud si přejete uplatnit aktivitu CPD, břemeno je na vás. London School of Economics and Political Science (LSE) a GetSmarter nepřijímají žádnou odpovědnost za převzetí nebo ověření hodin nebo bodů.

Online vzdělávání, které vás odlišuje

Tento kurz online certifikátu LSE je poskytován ve spolupráci s poskytovatelem online vzdělávání GetSmarter. Připojte se k rostoucí komunitě globálních profesionálů, kteří již měli příležitost:

  • Získejte ověřitelné a relevantní kompetence a získejte neocenitelné uznání od přední světové univerzity sociálních věd, zcela online a ve svém vlastním čase.
  • Užijte si personalizovanou online studijní zkušenost zprostředkovanou lidmi, abyste se cítili podporováni na každém kroku.
  • Zažijte pružný, ale strukturovaný přístup k online vzdělávání, když plánujete své učení po celý život, abyste splnili týdenní milníky.

Ideální studenti

Výsledek programu

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

Vybavení

O Škole

Otázky