Keystone logo
© BIMM University
London School of Economics and Political Science (LSE)

London School of Economics and Political Science (LSE)

London School of Economics and Political Science (LSE)

Úvod

London School of Economics and Political Science (LSE) (Get Smarter Creative), jedna z předních společenskovědních univerzit na světě, se snaží zlepšit společnost řešením problémů reálného světa a pochopením příčin věcí. Pomocí dynamického a rozmanitého přístupu k učení poskytuje LSE špičkový výzkum a spolupracuje s renomovanými akademickými odborníky.

S cílem rozšířit své poslání a zpřístupnit učení celosvětovému publiku jsou tyto kurzy LSE certifikovány výhradně online ve spolupráci s lídrem v digitálním vzdělávání, GetSmarter, značka 2U, Inc. Tyto programy vedené předmětem LSE odborníci a vůdci myšlenek, pomáhají obchodním profesionálům a vedoucím pracovníkům zvyšovat jejich dovednosti pomocí vysoce podpůrné a interaktivní platformy. Technologie splňuje akademickou přísnost v modelu zprostředkovaném lidmi společnosti GetSmarter, který vám poskytuje přístup k specializovanému Success Manager a technické a akademické podpoře 24 hodin denně. Tento přizpůsobený a poutavý přístup vám umožňuje studovat ve vašem vlastním čase, odkudkoli na světě.

"Online vzdělávání umožňuje londýnské škole ekonomie a politologie, aby náš nejmodernější výzkum v sociální vědě zpřístupnil co nejširšímu publiku, a to ve formátu, který je praktický a bude mít skutečný dopad a dopad." - profesor Saul Estrin, akademický ředitel, online certifikační kurzy, LSE

Přečtěte si více na webových stránkách LSE

Kontakt

+44 2038 568 850

[email protected]

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Holborn

    Houghton Street, WC2A 2AE, Holborn

    Otázky