Keystone logo
Loma Linda University School of Medicine

Loma Linda University School of Medicine

Loma Linda University School of Medicine

Úvod

Lékařská fakulta Univerzity Loma Lindy od svého otevření v roce 1909 školí kvalifikované zdravotnické pracovníky se závazkem křesťanské služby. Škola se vždy snažila spojit nejlepší lékařskou vědu se starostlivým křesťanským soucitem. Studenti Loma Linda jsou proškoleni v kontextu zdůrazňujícího potřeby pacienta a preventivní péči k vyrovnání budoucího onemocnění.

Studenti medicíny tráví první dva roky studiem náročných přírodovědných osnov vyvážených prací v oblasti lidského chování, náboženství a etiky. Jako junioři studenti tráví čas klinickými rotacemi a výukou rodinného lékařství, gynekologie a porodnictví, medicíny, pediatrie, psychiatrie, radiologie a chirurgie. Senioři procházejí pokročilým výcvikem v medicíně a chirurgii a dokončují studium čtyřmi volitelnými měsíci.

Studenti medicíny Loma Linda mají jedinečnou příležitost využít své dovednosti k zlepšování člověka. Většina studentů medicíny se účastní dvou velmi populárních univerzitních programů: Social Action Community Health System a Students for International Mission Service. V každém z nich pomáhají poskytovat lékařskou péči lidem s nízkými příjmy a ostatním, kteří nemají přístup k základní lékařské péči.

Místa

  • Loma Linda

    Campus Street,11175, 92350, Loma Linda

    Programy

    Otázky