Keystone logo
Loma Linda University School of Public Health

Loma Linda University School of Public Health

Loma Linda University School of Public Health

Úvod

Loma Linda University School of Public Health připravuje své studenty na odměňování kariéry v oblasti veřejného zdraví ve stále se měnícím systému zdravotní péče. Nabízíme 12 programů veřejného zdraví na magisterských a doktorských úrovních. Škola veřejného zdraví také nabízí tituly MPH a DrPH online.

Vytváříme vzdělávací zážitky pro každou generaci. Převádíme vědecké objevy do praxe, zlepšujeme zdraví, šíříme naději a podporujeme celistvost našeho sousedství s tím vaším.

Vzkvétáme pod mentalitou neustálé kreativity a zkoumání myšlenek. Trváme na tom, aby veřejné zdraví bylo úspěšné, a musíme pracovat napříč obory. Odpovědná inovace vyžaduje flexibilitu a hodnocení. Zajišťuje růst a určuje dopad nových nápadů. Jsme ochotni podstoupit vypočítaná rizika a pokračovat v posouvání našich nejlepších nápadů vpřed. Na všech úrovních našeho provozu se snažíme zlepšit způsob, jakým se naši studenti registrují do tříd, aby definovali nové studijní oblasti. Naše inovace je ve skutečnosti jedním ze způsobů, jak zůstáváme relevantní.

Místa

  • Loma Linda

    Circle Drive,24951, 92354, Loma Linda

    Otázky