Keystone logo
Leeds Beckett University MSc Zdraví a komunitní péče
Leeds Beckett University

MSc Zdraví a komunitní péče

Leeds, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

31 Jul 2024

16 Sep 2024

GBP 17 500 / per year *

Na kampusu

* pro zahraniční studenty | pro studenty Spojeného království: 7 500 GBP ročně

Úvod

Vybavte se odbornými znalostmi, abyste mohli efektivněji přispívat k poskytování MSc ve zdravotnictví a komunitní péči. Zvýšíte své znalosti o novém vývoji v oboru, získáte vyladěné dovednosti v oblasti time managementu a stanovování priorit a zdokonalíte své chápání složitých problémů v popředí vaší specializované oblasti.

Tento kurz obsahuje různé moduly, které splňují potřeby široké škály zdravotnických prostředí. Důraz je kladen na samořízené a celoživotní vzdělávání a bude vám poskytnuta individuální podpora při plánování a organizaci personalizovaného studijního programu.

Budete mít příležitost zvážit svou oblast praxe do značné hloubky a dále rozvíjet své dovednosti kritické analýzy a uvažování. S naší možností na částečný úvazek budete mít flexibilitu studovat svým vlastním tempem, aby se vaše učení přizpůsobilo vaší práci a osobním závazkům.

Budete se učit svým vlastním tempem a budete schopni přizpůsobit své učení vaší práci a osobním závazkům. Zdokonalíme také vaše dovednosti jako nezávislého studenta, což vám umožní pokračovat ve vašem rozvoji po absolvování našeho kurzu.

Máme pro vás širokou škálu modulů, ze kterých si můžete vybrat, včetně dalších postgraduálních kurzů, jako je MSc Advanced Practice.

Proč studovat zdraví a komunitní péči na Leeds Beckett University

  1. Speciální zařízení
  2. Výběr volitelných modulů pro rozvoj vašich zájmů
  3. Možnost studia na částečný úvazek
  4. Praktické učení
  5. Expertní lektorský tým

Doba trvání

  • Plný úvazek: 1 rok
  • Částečný úvazek: 2 roky

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

Vybavení

Ohlasy studentů

O Škole

Chat with students

Otázky