Keystone logo
Lawrence University Pre-med Program
Lawrence University

Pre-med Program

Appleton, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 61 935 / per year *

Na kampusu

* za rok

Úvod

Existuje několik cest k lékařské škole (nebo jakémukoli jinému zdravotnickému odbornému programu), a proto vám náš vysoce osobní přístup v Lawrence může poskytnout skutečnou výhodu. Náš předzdravotní poradní výbor (5 profesorů a zaměstnanec) bude s vámi spolupracovat na vypracování učebního plánu, který bude zahrnovat požadavky na lékařskou školu, při splnění vašich akademických a společných zájmů - účast na mimoškolních programech, získání relevantní zkušenosti s poskytováním zdravotní péče, usnadňování zkušeností se službami, získávání zkušeností s výzkumem atd. Výbor sponzoruje programy a workshopy pro studenty předškolního vzdělávání - včetně řečníků, stínování lékařů a ústupu lékařů absolventů v kampusu Bjorklunden v okrese Door ve Wisconsinu.

Můžete si to vychutnat, pokud máte zájem

 • Lékař (MD nebo DO) nebo zubař
 • Lékárník (PharmD)
 • Fyzikální nebo pracovní terapeut
 • Veterinář
 • Sestra / ošetřovatel / PA
 • Genetický poradce
 • Lékařský nebo farmaceutický výzkumník

Studenti Pre-med / Pre-Health se často specializují na

 • Biochemie
 • Biologie
 • Neurovědy
 • Fyzika
 • Chemie
 • Dějiny
 • Antropologie
 • Psychologie
 • Hudba

Život po Lawrence

Právníci mohou získat vyšší tituly jako

Kardiologové, lékaři rodinné medicíny, internisté, OB / Gyn, neurochirurgové, asistenti lékařů, fyzioterapeuti, farmaceutičtí výzkumníci, onkologové, lékaři, ortopedičtí chirurgové, zubaři, genetičtí poradci, veterináři, ředitelé veřejného zdraví, lékaři, lékárníci, zubaři, pracovníci terapeuti a zdravotní sestry.

Na místech jako

 • Lékařství: Johns Hopkins (MD a MD / MPH), Mayo (MD a MD / Ph.D.), Ohio State University, University of Chicago, Northwestern, Rush University, University of Colorado, Boston University, University of Minnesota, University of Utah , University of Wisconsin, University of Washington, Medical College of Wisconsin
 • Stomatologie: Marquette University, University of Iowa, University of Michigan, University of Minnesota, UNC-Chapel Hill
 • Genetické poradenství: Case Western, University of Cincinnati, University of Wisconsin-Madison
 • Veterinární lékař: Cornell University, University of Minnesota, Oregon State, University of Wisconsin
 • MS-Nursing: DePaul, Univerzita George Masona, Rush University, UC-SF, Vanderbilt, Yale
 • PharmD: Purdue, University of California-San Francisco, University of Michigan, University of South Carolina, UNC-Chapel Hill, University of Texas, University of Wisconsin
 • Veřejné zdraví: Columbia University, Duke, Emory, George Washington University, Johns Hopkins, UC-Berkeley, University of Michigan, University of Minnesota, UNC-Chapel Hill
 • Asistent lékaře: Duke, George Washington, Marquette, Northwestern, SUNY, University of Wisconsin-Madison
 • Pracovní terapie: Bostonská univerzita, Washingtonská univerzita, University of Washington, University of Wisconsin

Udělejte si dobře u Lawrencea a budete si dělat dobře na lékařské škole

Více než 90% našich předškolních studentů, kteří splňují základní metriky základní školy (např. 3,5 GPA, 80. percentil na MCAT), se dostane na lékařskou školu.

Studujte globální nebo veřejné zdraví v zahraničí

Prostřednictvím našich programů v Senegalu, Sierra Leone a Amsterdamu můžete začlenit významnou veřejnou a globální teorii a praxi v oblasti zdraví tím, že budete pracovat na řešení zdravotních problémů.

Během přípravy na lékařskou školu získáte certifikaci asistenta ošetřovatelství

Dvakrát ročně spolupracujeme s místní technickou školou, abychom nabídli dvoutýdenní učebnu CNA a klinické školení, které vám umožní získat praktické zkušenosti se zdravotní péčí v nemocnici v Appletonu nebo v pečovatelském domě. (Můžete také dobrovolně pracovat nebo pracovat jako CNA nebo nouzový písař v jedné z našich tří místních nemocnic.)

Využijte naši síť lékařů absolventů

Lawrence podhodnocuje práci v laboratořích Lawrencových lékařů po celé zemi, včetně lidské genetické práce s dětským onkologem a vývoje plic u předčasně narozených dětí s neonatologickým výzkumníkem. Jeden z našich absolventů, který je oceněným učitelem Kaplanova programu MCAT pro přípravu na zkoušky, pravidelně mluví s našimi pre-med studenty a hostujeme útočiště pro pre-med studenty s lékaři absolventů.

Rozvíjejte vůdčí schopnosti při účasti ve dvou skvělých předškolních komunitách v Lawrence

Setká se Americká asociace studentů medicíny, aby sdílela tipy, diskutovala o čtení, moderovala řečníky a panely týkající se lékařských témat a podnikla exkurze do blízkých lékařských škol. GlobeMed spolupracuje s nevládní organizací v Indii při práci na otázkách veřejného zdraví a každé léto tam vysílá dva právníky.

Budujte zkušenosti (a své portfolio) na stážích nebo LU-RF

Financovali jsme stáže v bioetice a také náš program Lawrence University Research Fellows, intenzivní letní nebo prosincový výzkumný program v laboratořích profesorů Lawrence.

Lawrence-Supported Dobrovolnické zkušenosti doporučené pro Pre-Health studenty

Studenti Pre-Health potřebují vybudovat empatii, soucit, kulturní kompetence a dovednosti v osobním vedení komunikace. Dobrovolnictví se zranitelnými populacemi umožňuje studentům tyto dovednosti rozvíjet a také (a co je důležité!) Zjistit, zda rádi slouží druhým. Následující dobrovolnické programy jsou zvláště vhodné pro studenty, kteří plánují kariéru ve zdravotnictví, ale necítí se omezeni pouze na tyto programy.

 • Brewster Village, pečovatelské služby
 • Chlapci a dívky kluby v údolí Fox
 • Bezdomovci, přechodný úkryt
 • Rada pro gramotnost Fox Valley St. Elizabeth's Hospital
 • LARY Buddy, mentorství pro mládež K-6
 • Harbor House, útulek pro domácí zneužívání
 • Hospicové služby, péče na konci života
 • VITAL doučování, týdenní doučování pro studenty K-12

Doporučujeme vám, abyste sloužili tam, kde jste k tomu nejvíce povoláni.

Poznejte současné studenty Lawrencea

Pokud byste chtěli mluvit o aktuálních zkušenostech s aktuálním studentem, máme k dispozici mezinárodní stážisty, kteří si mohou promluvit nebo zůstat v kontaktu přes sociální média. Přečtěte si níže o našich studentech a kontaktujte nás ohledně vašich otázek nebo si najděte čas na rozhovor s nimi.

Lawrence University","author_url":"","source":""}" />

Sheldon Xie

Studium vlády, východoasijská studia, historie

Působí v: Předseda Asociace čínských studentů (CSA); Mentor pro mezinárodní studentské služby (ISS); Asistent v oddělení vlády LU (GOVT); Asistent v oddělení inovací a podnikání (IE); Tajemník sítě pro obnovu potravin (FRN); Podílí se na dobrovolnických činnostech v oblasti budování mezigeneračních vztahů (BIR)

Zeptejte se mě na: Společenské nebo humanitní vědy nebo studujte v zahraničí v Londýně!

Poradenství při vyhledávání na vysoké škole: Lawrence na Instagramu (@lawrenceuni) nebo kanálu LU na YouTube by byl vaším dobrým přítelem! Také prosím promluvte s námi, nadšenou a přátelskou skupinou současných studentů v mezinárodním přijímacím řízení, kteří s vámi rádi sdílejí příběhy Lawrencea!

Lawrence University","author_url":"","source":""}" />

153464_153235_2.jpeg

Dubna Nguyen

Studium biochemie

Působí v: Komunitní poradce

Oblíbené místo ke studiu: Moje podpisové místo v knihovně! Je to jediný stůl ve druhém patře, u okna a za všemi knihovnami. Miluji toto místo, protože je pro mě ideální: tiché, klidné, lehké a během podzimu má úžasný výhled na hlavní travnatou půdu!

Poradenství při vyhledávání na vysoké škole: Důrazně doporučuji sledovat Lawrencea na Instagramu (@lawrenceuni), protože je obvykle aktualizován o životě a událostech na akademické půdě a má interaktivní setkání Q&A pro potenciální studenty.

Lawrence University","author_url":"","source":""}" />

Alec Nguyen

Studium ekonomie, psychologie

Působí v: Lawrence International, JCEC - Klub výměny japonské kultury.

Oblíbené místo na kampusu: Zelená před hlavní halou je naprosto nejlepším místem k odpočinku a odpočinku. Můžete si postavit houpací síť a ve stínu si přečíst knihu nebo si zdřímnout. Osobně dávám přednost tomu druhému.

Zeptejte se mě na: Nejlepší běžecké trasy nebo cokoli o snowboardingu.

Rady pro vyhledávání na vysoké škole: Na instagramové stránce LU (@lawrenceuni) jsou příběhy „Student Take Over“, které by vám rozhodně pomohly lépe poznat školu z pohledu studenta.

Lawrence University","author_url":"","source":""}" />

153466_153237_4.jpeg

Caleb Yuan

Studium psychologie, angličtiny a pedagogických studií

Působí v: Spisovatel novin ve studentských novinách The Lawrentians, VITAL Tutoring program, Lawrence International a Čínská studentská asociace (CSA). Zajímám se také o psychologii, zvedání, badminton a hluboké myšlenky!

Zeptejte se mě na: Vždy ráno si užívám hraní basketbalu a ráno začínám chutným sendvičem s klobásou, vejcem a sýrem a šálkem malinového ledového čaje (v kavárně)!

Rady pro vyhledávání na vysoké škole: Přihlaste se včas, abyste měli dostatek času na to, abyste se probojovali například doporučeními a eseje. Nezapomeňte zvážit svůj výběr z hlediska finanční pomoci, velikosti školy, okolí, školní kultury, konkrétních programů atd.

O Škole

Otázky