Keystone logo
Lander University

Lander University

Lander University

Úvod

Společnost byla založena v roce 1872, Lander University Je koedukační, state-assisted, komplexní, regionální, čtyřletá univerzita v Greenwood, SC S přibližně 2700 studentů, Lander nabízí výjimečné vzdělávací příležitosti v rámci svých tradičních svobodných umění a vědy programy a jeho odborné programy v podnikání, vzdělání a ošetřovatelství.

Poslání

Založen na přesvědčení, že vzdělání je osvobozující síla, která umožňuje individuální žít život smysluplné aktivity, osobní spokojenosti a služby ostatním jako soused a občana, Lander University zvolila pro výuku a učení jako jeho hlavní obavy a poskytuje náročný vzdělání pro kvalifikované studenty jako své poslání.

Prostřednictvím svých svobodných umění programů a jejích odborných škol podnikání, vzdělávání a ošetřovatelství, univerzita nabízí bakalářský studijní plán, který kombinuje široké liberální vzdělání s specializované studie vede buď k okamžité použití v kariéře, nebo pokročilejší studie.

Tyto programy vysokoškoláka poskytují příležitost pro studenty k dosažení kompetence v hlavním kázni a prozkoumat širokou základní osnovu navržen tak, aby jim pomohla při rozvíjení schopnosti (1) shromažďovat a kriticky analyzovat informace z různých oborů a používat tyto informace ve formě základem pro odůvodněné rozhodnutí a pro řešení problémů účinná, (2) syntetizovat různé nápady a informace, a (3) jasně pochopit a sdělovat myšlenky.

Kromě svých programů vysokoškoláka, Lander poskytuje omezený počet magisterských programů a postgraduálních kurzů, které reagují na kritické potřeby okamžitého kraje a státu. Podporovat úlohu University je jako učební instituce a uznává, že stipendium je nezbytný k vytvoření a udržení špičkové úrovně výuky, Lander fakulty zapojit se do vědeckých a tvůrčích činností vhodných pro jejich učebních oborů. Kromě toho, schopnost a osazenstva uznat odpovědnost Lander pro veřejnost a pro místní ekonomiku; Proto univerzity slouží jako intelektuální a kulturní centrum a spolupracuje s různými agenturami, školami a podniky.

Univerzita, která se nachází v blízkosti centra města Greenwood, malého města v Jižní Karolíně, kombinuje městský s venkovské a tradiční s moderními prvky. Hrdá na svou identitu jako malé, student-střed veřejné čtyřleté univerzity s výchovné vzdělávacího prostředí, Lander se zavázala k postupnému ale omezený růst do velikosti cca 3300-3500 studentů. Vzhledem k tomu, úspěch studentů závisí do značné míry na připravenosti, University vyhrazuje vstup na ty studenty, kteří mohou prokázat dostatečnou přípravu pro vysokoškolské vzdělávání a to buď prostřednictvím předpokládané GPA nebo přes předchozí úspěchy v jiném post-sekundární instituce.

Zatímco Lander slouží především studentům ze sedmi hrabství prostoru (Greenwood, Laurens, EDGEFIELD, Abbeville, McCormick, Newberry, a SALUDA) a odráží demografickou rozmanitost tohoto volebního obvodu, se snaží čerpat studenty z každého regionu Jižní Karolína, jakož iz jiné státy a cizích zemí, protože geograficky různorodá populace lépe plní vzdělávací zájmy všech zapsaných studentů. Lander převážně láká kvalifikované tradiční plný úvazek studentů, ale také vítá netradiční a na částečný úvazek studentů.

Závazek Lander University rozšířit vzdělávací příležitosti k těmto rozdílům volebních obvodů odráží jeho přesvědčení, že občané svobodné společnosti má právo na obohacujících výhod vyššího vzdělávání.

Schváleno Lander fakultě Univerzity: 19. března 1997 Schváleno Lander univerzitní správní rady: 20.března 1997 Schválena South Carolina Komise o vysokých školách: 09.10.1997

Institucionální Účinnost

Lander University se zavázala k komplexního programu institucionální účinnosti: úmyslné, systematické, analytické a probíhající proces shromažďování, analyzování a rozhodování na základě dat a informací vztahujících se k cíli každé jednotky a univerzity.

Úřad pro institucionální hodnocení a efektivnosti je zodpovědný za koordinaci úsilí o posuzování a institucionální účinnost všech jednotek v rámci univerzity, včetně akademických a podpůrných jednotek. Strategický plán Cíle Report Card je vyvrcholením každoroční, celouniverzitním snaze určit, do jaké míry jsou cíle strategického plánu definované správní radou, je dosahováno.

Lander University je akreditován Komisí pro vysoké školy jižního sdružení vysokých škol a škol (SACSCOC) o přiznání maturity a vysokoškolského stupňů.

Spolkové země University Story

Lander univerzita byla založena jako vysoká škola pro ženy od Methodist clergyman Samuel Lander v roce 1872, jak Williamston Žena College v Williamston, Jižní Karolína. To zůstalo soukromé instituce pro 26 let.

V roce 1898, vysoká škola získal podporu Jižní Karolíně konference Metodistické episkopální církve jižní se. V roce 1904, vysoká škola byla přemístěna do Greenwood, SC, a byl přejmenován Lander College na počest svého zakladatele.

Muži byli přijati v roce 1943, a institucí je nyní kompletně koedukované.

V roce 1948, kdy se metodistická konference, v souladu s politikou konsolidace v jeho úsilí vzdělání, se rozhodl ukončit podporu Lander College, zainteresované občany Greenwood tvořily spolkových zemích nadace jako neziskové společnosti a pronajaté kolej z kostela.

V roce 1951 se kraj Greenwood získal jméno College a majetku z konference metodistické. Jižní Karolína generální shromáždění vytvořilo Greenwood County vzdělávací pověření, známý jako Lander Foundation, který bude sloužit jako tabuli kontroly pro College. Lander se tak stal teprve čtyřletá svobodná umění vysoká škola ve Spojených státech, které mají být kontrolovány a financovány prostřednictvím vlády kraje.

Dne 1. července 1973, Lander College dostalo pod kontrolou správní rady Státního vysokých škol v Jižní Karolíně, takže Lander state-assisted kolej a. Státní College Správní rada řídí spolkových zemí, na College of Charleston, a Francis Marion College. S účinností 1.7.1988, správa Lander byla vložená v Lander College správní rady.

Dne 1. července 1992, působením správní rady instituce stala Lander University.

Univerzita byla doručena dvanáct prezidentů: Samuel Lander (1872-1904); John O. Willson (1904-1923); B. Rhett Turnipseed (1923-1927); RH Bennett (1927-1932); John W. Speake (1932-1941); John Marvin Rast (1941-1948); Boyce M. Grier (1948-1966); E. Don Herd, Jr. (1966-1973); Larry A. Jackson (1973-1992); William C. Moran (1992-2000); Daniel W. ples (2000-2015); a Richard E. Cosentino (2015-současnost).

Lander University přihlásil k politice rovného vzdělávací a pracovní příležitosti pro všechny.

Spolkové země Foundation

Od svého vzniku v roce 1948, The Lander Foundation hraje významnou roli v životě Lander University. 25 let Nadace byla politika-dělat rada univerzity. Když Lander přesunul ze soukromí na státní podpory v roce 1973, Lander nadace byla reorganizována do nezávislé, neziskové organizace působící výhradně na podporu Lander.

Jako veřejná instituce, Lander University přijímá státní finanční prostředky na zajištění toho, aby její studenti jsou opatřeny silným, základním vzděláním. Lander, nicméně je nabízet vzdělání, které jde nad rámec základy.

Přátelé Lander, kteří sdílejí tuto vizi pomáhají zajistit prostřednictvím Lander Foundation, financování, který dělá rozdíl mezi velmi dobré vzdělání a ten, který je skutečně vynikající.

Dělat rozdíl-, že je to, co Lander University a The Lander nadace jsou všichni kolem.

Místa

  • Lander University 320 Stanley Ave. Greenwood, SC 29649-2099, , Greenwood

Otázky